Kendimi kötü hissediyorum

Üzülme. Aileni görürsün tatillerde. Türkiye bir öğrenci kaybetti İngiltere bir öğrenci kazandı. Ve hayatını kurtardın.

İngiliz'ler adamı çok mu güzel karşılayacak, ırkçılığa uğrayacağını bilmeden öğrenci kazanacak ta ne diyorsun sen? O işler omlet yapmaya benzemiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Normal. Ama alışmaya istekli olmanız gerek. Sürekli gergin durup alışamazsınız. Ortamı keşfedin. İnsanları tanıyın. Onların hayatlarını, yaşayış biçimlerini, toplumun kültürünü vs. alıştığınızda zaten iyi hissedeceksiniz.

Ayrıca umarım başarılı olursunuz.

Bu Sosyal'dekilerin de ne lüks dertleri var gerçekten.

Tavsiye: Kendini kötü hissediyorsan gitme o zaman

7 haftadan fazla oldu buraya geleli ilk baştaki o stres hali çok normalmiş 3. gün tamamen alıştım şu an çok iyiyim. durumu olanlar ve gitmek isteyenler varsa kesinlike deneyimlenmesi gereken bir tecrübe.

Son düzenleme:
7 haftadan fazla oldu buraya geleli ilk baştaki o stres hali çok normalmiş 3. gün tamamen alıştım şu an çok iyiyim durmu olanlar ve gitmek isteyenler varsa kesinlike deneyimlenmesi gerekn bir tecrübe.

Sizin adınıza sevindim hocam bu arada ne okuyordunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…