Kendimi Tyler Durden gibi hissediyorum

Arkadaşlar merhaba. 1-2 hafta önce Fight Club u izledim ve çok hoşuma gitti. Fakat bir sorunum var; kendimi Tyler Durden gibi hissediyorum. Her gece 1 saat uyumaya çalışıyorum, uyuyorum 1 saat. Sonra bilgisayarın başına geçiyorum. Yapacak bir şey kalmayınca yatıyorum, uyuya kalıyorum. Yeni taşındığımız ev normalde iyi bir evdi fakat borular patladı. Apartmanda ilk başta çok sinirlendim bu ne pislik diye. Yapıldı borular; evin boyanması kaldı çünkü aktı ama şimdi ev boyanmasın istiyorum. Yyler Durdenin evi gibi olsun istiyorum. Yardım edin. Nasıl tekrar kendime dönerim?
Dostum kendine dönmene gerek yok. Tyler Durden çok havalı birisi.

Arkadaşlar merhaba. 1-2 hafta önce fight club u izledim ve çok hoşuma gitti. Fakat bir sorunum var; kendimi tyler durden gibi hissediyorum. Her gece 1 saat uyumaya çalışıyorum, uyuyorum 1 saat. Sonra bilgisayarın başına geçiyorum. Yapacak bir şey kalmayınca yatıyorum, uyuya kalıyorum. Yeni taşındığımız ev normalde iyi bir evdi fakat borular patladı. Apartmanda ilk başta çok sinirlendim bu ne pislik diye. Yapıldı borular; evin boyanması kaldı çünkü aktı ama şimdi ev boyanmasın istiyorum. Yyler durdenin evi gibi olsun istiyorum. Yardım edin. Nasıl tekrar kendime dönerim?

1-2 hafta yazmışsın boşluk bırakmışsın.

Arkadaşlar merhaba. 1-2 hafta önce Fight Club u izledim ve çok hoşuma gitti. Fakat bir sorunum var; kendimi Tyler Durden gibi hissediyorum. Her gece 1 saat uyumaya çalışıyorum, uyuyorum 1 saat. Sonra bilgisayarın başına geçiyorum. Yapacak bir şey kalmayınca yatıyorum, uyuya kalıyorum. Yeni taşındığımız ev normalde iyi bir evdi fakat borular patladı. Apartmanda ilk başta çok sinirlendim bu ne pislik diye. Yapıldı borular; evin boyanması kaldı çünkü aktı ama şimdi ev boyanmasın istiyorum. Yyler Durdenin evi gibi olsun istiyorum. Yardım edin. Nasıl tekrar kendime dönerim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İzlemenizi öneririm.(Küfürlü)

Geri
Yukarı