Kendinden 4-5 cm uzun kızla sevgili olunur mu?

Kainny

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
gabenin öz oğlu
Merhaba,

Bu sene okul açılmadan bir ay önce İstanbul'a taşındık.
Yeni sınıfımda boş boş otururken yanıma benden 4-5 santim uzun (yaklaşık 1,77 boylarında) bir kız geldi.
Kızla bayağı bir samimileştik. Instagram hesabını falan verdi bayağı konuşuyoruz şu anda. Çok seviyorum ama açılamıyorum.
Kızın arkadaşı falan fazla yok teneffüslerde hep yerinde oturuyor yanına gidiyorum sohbet ediyoruz falan. Bir sıkıntı var. Kız benden uzun.
Daha büyük bir sıkıntı var. Kız beni anime izlemeye zorluyor. İzlemediğim için zorla manga okutturmaya çalışıyor. Kendisi çok sessiz biri. Bende öyleyim (yeri geldiğinde sınıfın konuşkan çocuğu olurum.). Bu aralar fark ettiğim bir şey var. Derste arada bir sınıfı süzerken hep bana bakarken yakalıyorum ama hemen yönünü çeviriyor.

Çok tatlı sesi olan bir kız. Gözleri de adı da ela. Ama biraz sapık. Geçen gün zorla kitabımı alıp elime mangayı verdi. Sonra sessizleşip birkaç saniye bekledikten sonra tamam al dedi ve kitabını okumaya devam etti. Sonra bir kere deneyebilirim belki deyip bir manga istedim. Pek okumayı bilmediğim için (okuma yazma değil, mangalar normal çizgi romanlardan daha farklı bir şekilde okunuyor) öğretti falan. Büyük ihtimalle sadece bana iyi davranıyor ama ben o göz göze gelip hemen yönünü değiştirme olayını hep yaşıyorum. Hemen önümde oturuyor. Saçlarıyla oynamamı falan istiyor. Hoşuma gidiyor ama aynı zamanda biraz utanıyorum. Yine hatırlatıyorum. Bu kız benden daha uzun. Ben 1.72'yim, o da söylediğine göre 1.77. Sizce ne yapmalıyım? Çok seviyorum ama boy işi biraz gururumu incitiyor. Sonuçta yanında kardeşi gibi kalıyorum. Neyse, çok uzattım. Yorum sizin.

Bizden büyülü bir sözcük falan mı bekliyorsunuz? Kızın sadece uzun erkeklerden hoşlanmasından korkuyorsanız maalesef biz buradan bir şey yapamayız. Gidip kıza açılacaksın, en fazla red yersin güzel kardeşim. Red yemek o kadar güzel bir şey ki, anlatamam. Şaka yapmıyorum ciddi söylüyorum bu arada.

Red yemek güzel bir şey mi? Seni tanımıyorum ama bunun böyle olduğunu düşünmüyorum. Belki sende bir alışkanlıktır, bilemem.

Boy uzun/kısa fark etmez önemli olan sevgi. Diğer ülkelerde nasıl bilmiyorum ama Türkiye'de erkek kızdan uzun olmalı kafası var. Bence bu yanlış bir şey önemli olanın sevgi olduğuna inanıyorum. Muhtemelen diğer ülkelerde de öyle çünkü genelde baktığımızda erkeklerin ortalaması kızlardan daha uzun oluyor. Sana tavsiyem bunu umursama, sevgi varsa iş bitmiştir. @Kainny

Red yemek güzel bir şey mi? Seni tanımıyorum ama bunun böyle olduğunu düşünmüyorum. Belki sende bir alışkanlıktır, bilemem.
Hayatımda 2 kere red yedim, red yedikten sonra rahatlıyorsun; yani ben rahatlıyorum. Hiç söyleyememekten iyidir. Boşuna umutlanmıyorsun falan böyle gidiyor.

Kız seni rahatsız ediyorsa haddini bildirmelisin. Zorla saçıyla oynatmaya çalışması, kitap (!) okutmaya zorlaması, seni gözetlemesi kabul edilebilir şeyler değil ama seviyorsan kabul edilebilir.
Yaşın kaç? Bazı insanlar daha geç boy atar, belki ileride uzarsın. Ben kendimden uzun kızla ilişki istemem ama senin için problem değilse kızın seni sevdiği belli. Açılmana dahi gerek yok, zaten takılıyorsunuz.

Geri
Yukarı