Kendinize iyi bakın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Normalde bırakır iken böyle konu açmak istemedim. Ama arkamdan atılıp tutulmaması için. Kısa ve öz yazayım dedim. 4 yıldır buraya üyeyim, ve cidden 4 yıl çok güzel geçti. Ama YKS sınavı ve hazır vakalar düşmüş iken, yaz mevsimi de geliyor iken, dışarı çıkmak ve kendime vakit ayırmak istediğim için ve bir takım özel nedenlerden dolayı bırakmanın doğru olacağını düşündüm. Forumda cidden çok iyi kişiler tanıdım. Tabii onlar ile iletişimimi kesmeyeceğim🙂 sizlere bir yanlışım oldu ise affola hakkınızı helal edin. Bana yardım eden kişilere de çok teşekkür ederim. Benim sizlerin üzerinde bir iyiliğim oldu ise helal olsun. Bazıları diyebilir, sen kimdin diye. Gayet haklılar zaten, 4 yıldır üyeyim. Ama mesaj ve çözümüm çok az. 4 yılın hakkını vermedim zaten. Ve en önemlisi olan moderasyon ekibi. Yaptığım hatalar ve uyarılarım ile size de yük oldum. Zaten benden başkası, her Allah'ın günü rapor sistemine düşmemiştir yani işin özü sizi çok yordum😂 bu kadardı, okuyan kişilere çok teşekkür ederim. İyi geceler hepinize, dikkat edin. Allah'a emanet olun. Konunun onaylandığından emin olduktan sonra çıkış yapacağım.
Hocam yapmayın be. Forumda sevdiğim nadir kişilerdendiniz. Artık yalnız hissediyorum kendimi. :(

Hocam, illa günün belli bir saati buraya bakıp çıkacaksınız ama tamamen bırakmak bence saçma. Bir yandan tatilinizi yaparsınız, akşam eve gelince 1-2 saat bakıp çıkarsınız. Sizsiz tadı tuzu kalmaz. Lütfen bırakmayın.

Görüşürüz hocam, kendinize iyi bakın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı