Kendinizi Nasıl Özetlersiniz?

Piysada birçok kategoride oyun varken sadece korku oyunu piyasasının tamamını tüketen, kişisel olarak kullandığı profil ve kapak fotoğraflarında bir türlü tam kararı veremeyip sürekli olarak değiştiren, sürekli olarak her şeyi araştıran ve birbiri ile alakası bulunmayan makaleler yazmakta olan realist bir kişi, dil bilgisi ve diksiyon konusunda başarılı bir bilgiye sahip olan, hem yazılım mühendisi hem de müzik sanatçısı olma yolunda ilerleyen bir insan olarak tanımlanabilirim. Yani aynı anda birbiri ile alakası bulunmayan şeyler konusunda sürekli olarak bilgi edinmeye çalışan bir insanım. Örneğin bir yandan güvenlik açıkları konusunda konuşurken ardından Opera söyleyebilme imkanım bulunuyor. Başka bir örnek olarak korku oyunu konusunda konuşurken yanında filoloji hakkında da bilgileri aktarabiliyor. Kısaca bu kişi kendisini @unnamedington olarak tanımlıyor.

Son düzenleme:
Bence siz @acv ile aynı kişisiniz. Cidden çok şüphe ediyorum sizden.

Vücutlarınız aynı fakat ruhlar çok az farklı.

Mükemmeliyetçi olarak özetlerdim kesinlikle.

Hayatı keşkelerle dolu olan sevdikleri için canı pahasına savaşıp hep yenilen adam.

Diğer insanların açısından rahatlıkla bakabilen, gerektiğinde kara cahil olan, FPS oyunlarında yetenekli biriyim.

Böyle gitmez derken biten seneler biliyorum. Ne derler bilirsin, ''ulan sen ne bilirsin?''
Para etmez geleceğim, çocukluğum yaramaz. Bilsen içimi dersin ki ''bu yaşıyor olamaz''.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…