Kenpachi vs Zoro

kılıç ustalığı zoroya gider fakat kenpachi yine alır.
Shinigamilerin kılıç ustalığını küçümsüyorsunuz siz. Bunların en genç olanı en az 150-200 yaşında. Kenpachi'nin 500-1000 arası olduğu yazıyor. Zoro kırk yıl çalışsa yine kılıç ustalığında bırak Kenpachi'yi yenmeyi, kılına bile dokunamaz.

Shinigamilerin kılıç ustalığını küçümsüyorsunuz siz. Bunların en genç olanı en az 150-200 yaşında. Kenpachi'nin 500-1000 arası olduğu yazıyor. Zoro kırk yıl çalışsa yine kılıç ustalığında bırak Kenpachi'yi yenmeyi, kılına bile dokunamaz.

Kenpachinin adamakıllı sword skillini görmedim, byakuya vs zoro desen kılıç ustalığında byakuya derdim, zarakinin olayı pata küte direkt saf kuvvet.

Kenpachinin adamakıllı sword skillini görmedim, byakuya vs zoro desen kılıç ustalığında byakuya derdim, zarakinin olayı pata küte direkt saf kuvvet.
Kenpachi'nin bir tane kılıç darbesi bile Zoro'ya ölümcül yara atar. Kaldı ki Kenpachi'nin dayanıklılığı çok yüksek. Sivrisinek dokunmuş gibi gelir.

Ayrıca 1-2 yeni hareket yapıp animasyon basınca bunun adı kılıç ustalığı olmuyor.

Kenpachi'nin bir tane kılıç darbesi bile Zoro'ya ölümcül yara atar. Kaldı ki Kenpachi'nin dayanıklılığı çok yüksek. Sivrisinek dokunmuş gibi gelir.

Ayrıca 1-2 yeni hareket yapıp animasyon basınca bunun adı kılıç ustalığı olmuyor.

Hocam benim dediğimi demişsiniz işte, kenpachi dayanıklılık, saf güç ve hızıyla alıyor, bir kılıç darbesiyle zoroyu öldürebilmesi onu iyi bir kılıç ustası yapmıyor bir direkt ham gücüyle alakalı bir şey, kenpachiden düzgün kılıç ustalığı görmedik, byakuya da 1-2 hareketten çok daha fazlası var, niye böyle dediğini anlamadım.

byakuya da 1-2 hareketten çok daha fazlası var
1-2 hareket derken Zoro denen balonu kastettim, Byakuya'yı değil. Byakuya gayet iyi ve sevdiğim bir karakter. Onun kılıç yeteneklerine lafım yok. O yeşil saçlı eleman Shinigami'lerin yanına bile yaklaşamaz kılıçta.

Sana hak veriyorum aslında. Kenpachi'den doğru düzgün kılıç yeteneği görmedik. Ama bu demek değildir ki o yeşil saçlı eleman bundan daha yetenekli. Ergenin teki sürekli 2-3 yeni hareket basınca bunun adı kılıç ustalığı olmuyor.

1-2 hareket derken zoro denen balonu kastettim, Byakuya'yı değil. Byakuya gayet iyi ve sevdiğim bir karakter. Onun kılıç yeteneklerine lafım yok. O yeşil saçlı eleman Shinigami'lerin yanına bile yaklaşamaz kılıçta.

Sana hak veriyorum aslında. Kenpachi'den doğru düzgün kılıç yeteneği görmedik. Ama bu demek değildir ki o yeşil saçlı eleman bundan daha yetenekli. Ergenin teki sürekli 2-3 yeni hareket basınca bunun adı kılıç ustalığı olmuyor.

"Yeşil saçlı eleman" patladım burada 😃, eleman benim de çok sevdiğim bir laf olduğu için ayrıtetten hoşuma gitti 😃, hocam zoronun sevilme nedeni zaten kılıç skillerinden değil, fakat bunu One piece kitlesine anlatamazsınız, referans gösterecekleri tek şey zoronun meteor kesmesi olacaktır (zaraki gram zorlanmadan kesmişti zaten.), aslına bakarsanız doğru diyorsunuz, en dandik shinigami bile zoroyu sadece haxıyla alır.

Geri
Yukarı