Kent D-Range Blue benzeri sigara önerisi

MamiNo1

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar 3 yıldır kent drange blue kullanıyorum. 3 yıl önce sıgaradan sıgaraya koşan biri olarak ilk defa bir sıgaraya devam edebildim. Bugün haber gördüm. Umarım boykottur ve kısa sürede bu karardan vazgeçilir. Ama vazgeçilmezse diye öneri almak istedim. Halihazırda bence çok kişi kullanıyor. Çoğu markette en zor bulduğum sıgara kent drange blue. Ne ağır ne hafif filtresi olsun inceliği olsun tam benlik. En önemlisi parmakta sarılık yapmıyor. Bu arada Uzun olanını içiyorum. Ve 3 yıldır içtiğim için kent drange blue uzun ve kısa arasında fark çokk fazla. Gerçekten bu tarz önerebileceğiniz sıgara var mı? Tüm deneyimlilere soruyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Malboro Edge Blue fena değil. D-Range zamanında kullanmıştım, hafif bir içimi var. Malboro Edge Blue tad olarak daha az keskin. Denemeye değer.

Marlboro touch blue ve Winston slender blue. Üçü de neredeyse bire bir içimi benzer sigaralar.

Marlboro Touch Blue'nun yok. Diğerinin bilmiyorum ancak muhtemelen onun da yoktur. Ayrıca uzun kısa fark etmiyor.
3 yıldır kent drange blue içtiğim için uzun ile kısa arasında fark çok fazla

Evet o sıgara ın kısa ile uzunu arasında fark çok var.
Uzununu içmedim ancak diğer sigaraların uzunu ile kısası arasında bana kalırsa tat ve hissiyat olarak bir fark yok. Kendi insiyatifinize kalmış bir şey. Tek tek deneyip görebilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…