Kernel Power 41 (63) hatası

midilli

Centipat
Annem ne zaman süpürgeyi takıp odama girse ben hep başlangıç şifre girme ekranında buluyorum bende o an annemle kavga ederken sinirlendim yan monitöre yumruk attım. Yan monitör benim için önemli değil neden bu bilgisayar annem her odayı temizlemeye girdinde kendini yeninden başlatıyor bir yerine mi vuruyor acaba dedim kasaya yumruk attım sistem kilitlenip donup kaldı kendini yeninden başlatmadı. Masanın altına montajlı akım prizine mi bastı diyeceğim ondan da kendini yeniden başlatmaz. Kasanın arkasındaki kabloyu oynatmıştır dedim kabloyu hafif çelip taktım ondan da yeninden başlatamadı sıkıldım artık bu durumdan.

Bir elektrik problemini bu kadar şiddete vurmanın bir anlamı yoktu. Üçlü priz kullanıyorsanız aşırı yüklenmeden kaynaklı bu durumu yaşıyordunuz. Evet şimdi tamir ettirmeniz gereken bir çok şey olabilir geçmiş olsun şiddet çözüm değildir. Annelerimiz candır, onları üzmeyin.

Bir elektrik problemini bu kadar şiddete vurmanın bir anlamı yoktu. Üçlü priz kullanıyorsanız aşırı yüklenmeden kaynaklı bu durumu yaşıyordunuz. Evet şimdi tamir ettirmeniz gereken birçok şey olabilir geçmiş olsun şiddet çözüm değildir. Annelerimiz candır, onları üzmeyin.

Zaten pişman oldum özür diledim hocam ama şu an PC açtığım gibi kapanıyor.

Geri
Yukarı