Kernel Power hatası

korsanpat

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu hatayı almaya başladım. Bilgisayar bir kere reset attı OCCT de 30 dakikalık bir PSU ve ekran testi yaptım hiçbir sorun olmadı. Bilgisayar özelliklerim Ryzen 5 2600X kasa Gamepower (PSU dahil kasa) ekran kartı ASUS RTX 2060 RAM TUF Gaming alliance anakart ASUS Prime B450M-K II.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-09-02 135501.png
    Ekran görüntüsü 2021-09-02 135501.png
    19,4 KB · Görüntüleme: 58
Microsoft'un sitesinde One Drive kaynaklı olabileceği belirtilmiş. Deneyebilirsiniz.

Microsoft'un sitesinde OneDrive kaynaklı olabileceği belirtilmiş. Deneyebilirsiniz.

Onu yaptım şu an için kapanma olmadı ancak hatayı vermeyi devam ediyor olay görüntüleyicisinde.

DISM aracını kullanarak denetim yapın.

Bir kaçını yapmıştım arasından bir tanesini hiç yapmadım. Şu an daha detaylı bir tarama yapıyorum.
Hiçbir sorun çıkmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamdır hocam. Günlük'te hatanın üzerine gelip temizle deyin. Bir süre kullanıp deneyin.

Tamamdır hocam. Günlük'te hatanın üzerine gelip temizle deyin. Bir süre kullanıp deneyin.
Tamamdır dönüş yapacağım 2 - 3 güne.

Hocam hata devam ediyor ancak PC de bir kapanma söz konusu değil. Tekrar bir resim koydum başka bir şey de var bakarsanız sevinirim.

Ekran görüntüsü 2021-09-05 142009.png

Sistemde bulunan HDD/SSD ve RAM'ler için test yapabilirsiniz. HDD/SSD için Quick Scan kapalı olarak HD Tune kullanabilirsiniz. Sentinel ile de bakabilirsiniz. RAM için ise tek ve XMP kapalı olarak Memtest86 kullanabilirsiniz. Sıkıntı olmazsa da temiz bir kurulum yapıp deneyebilirsiniz.

Sistemde bulunan HDD/SSD ve RAM'ler için test yapabilirsiniz. HDD/SSD için quick scan kapalı olarak HD Tune kullanabilirsiniz. Sentinel ile de bakabilirsiniz. RAM için ise tek ve XMP kapalı olarak Memtest86 kullanabilirsiniz. Sıkıntı olmazsa da temiz bir kurulum yapıp deneyebilirsiniz.

Tamamdır hocam şu aralar pek bakamıyorum kontrol edince size dönerim.

Geri
Yukarı