KERNEL_MODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED Mavi Ekran Hatası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

weareyooo

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yardım talep ediyorum özellikle @Murat5038 kardeşimiz kesin cevaplar veriyor. Kendisinden özellikle rica ediyorum.

Çok meşgul de değilseniz rica etsem driver güncellemesi falan atarsanız linki ile beraber atsanız iyi olur. Çünkü bulması benim gibi bir çocuk için imkansız, sırf buraya hesap açmak için bir gün ugrastım. Pc işlerine yeni başladım biraz cahilim o nedenle. Babam da durumumuzun iyi olmamasına rağmen tamirciye yüz lira verdi ama adam yine yapamadı para iadesi de yapmadı.

Laptop markası : Acer5742g
Minidump ( Üst komsumuzun cok yardımı dokundu sağolsun, bu konuyu da o açtı sayılır) : http://www.mediafire.com/download/79ejame25dua5b7/071314-16660-01(2).dmp

Son düzenleyen: Moderatör:
Maşallah diyelimi bende öyle bir göz var ki yanlis anlamayin 1 hafta once bir internet kafeye gittim mavi ekran verdi. Iki gun once kuzenimin bilgisayarina oturdum o da mavi ekran verdi, ama o artik monitöre falan hic goruntu vermiyor mavi ekrandan sonra. "UZERIMDE MAVI EKRAN LANETI VAR" denebilir. Simdi Allah nazarlardan korusun, siz de olmasaniz kim mavi ekranlara cozum verecek. Boyle ortalik yerlerde konusmayin, belli ediyorsunuz ama yeteneklerinizi yine de ne olur ne olmaz :D

Allah korusun @Murat5038.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı