KERNEL_SECURITY_CHECK_FAILURE BEDaisy.sys mavi ekran hatası

shanoglu60

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Tarsus
Daha fazla  
Meslek
Seo
Merhaba arkadaşlar kendime yeni sistem topladım. Topladığımdan beri mavi ekran sorunu yoktu. Ben bilgi işlemde çalışıyorum. Dün yeni topladığım sistemime yani anakarta USB kartı taktım. Onu taktıktan sonra bugün mavi ekran verdi. Sebep sizce neden olabilir?

Minidump

pci-express-pci-e-usb-30-pci-kart-pcie-4-port-coklayici-bst-2021__0305462066050442.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 sürücüsü bulamadım, bu cihazı takmak zorunda mısın?
Anakart üstündeki bağlantılar yetmiyor mu?

Anakart üstündeki bağlantılar yetiyor. Ben çoğaltmak istedim sadece, eğer mavi ekrana sebep olan tek sorun o taktığım cihaz ise geri sökerim. Sistemim daha yeni ben yazılımsal veya Windows' dan kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

Tamam takılı kalsın diğer dediklerimi yap herhalde sürücüsü Windows tarafından otomatik bulunup yüklenmiştir, tekrar mavi ekran alırsan paylaş.

Kartı taktıktan sonra zaten bütün usb portları okudu. Dediğinizin yarısını yaptım. Ekran kartı driverini yarın kuracağım. ESET, HD Tune, Crystal DiskMark, FurkMark, Ryzen Master vs buna benzer gereksiz programları Revo Uninstaller ile kalıntıları kalmadan sildim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı