Kesinlikle almayın dediğiniz oyuncu fare markası ve modeli nedir?

g300s kullandım zamanında 3 tane eskittim ama o dönemler ucuzdu, şuan asla fiystına değmiyor. Bir eşeklik edip makrosu var ve ucuz diye Bloody W90 Max aldım. Hayvan gibi mouse bileğimi sakatlamama az kaldı bir de karpal tunnel çıkacak böyle giderse. 130gr filan. Yakında yeni farem geliyor inş. bloody pisliğinden kurtulacağım.

RAMPAGE, BLOODY, EVEREST, GAMEPOWER bunlardan uzak dur hocam.

g300s kullandım zamanında 3 tane eskittim ama o dönemler ucuzdu, şuan asla fiystına değmiyor. Bir eşeklik edip makrosu var ve ucuz diye Bloody W90 Max aldım. Hayvan gibi mouse bileğimi sakatlamama az kaldı bir de karpal tunnel çıkacak böyle giderse. 130gr filan. Yakında yeni farem geliyor inş. bloody pisliğinden kurtulacağım.

Elin kaldırmıyor diye Bloody'e laf atamazsın. Kendisi logitechle yarışacak kadar iyi. Çin malı ile karıştırıyorsun sanırım A4 Tech'in alt markası ve canavar gibi ekipmanlar üretiyor.

Elin kaldırmıyor diye Bloody'e laf atamazsın. Kendisi logitechle yarışacak kadar iyi. Çin malı ile karıştırıyorsun sanırım A4 Tech'in alt markası ve canavar gibi ekipmanlar üretiyor.
3 tane ürününü kullandım ve memnun kalmadığım için yorumumu yaptım. Siz beğendiyseniz övebilirsiniz tabi laf atıp atmamak benim elimde ve on numara da laf attım. Teşekkürler.

3 tane ürününü kullandım ve memnun kalmadığım için yorumumu yaptım. Siz beğendiyseniz övebilirsiniz tabi laf atıp atmamak benim elimde ve on numara da laf attım. Teşekkürler.
Gereksiz bir laftan başka bir şey değil. Bloody alacak adam alsın gayet kaliteli. 3 ürünü kullanmadığınızdan o kadar eminim ki...

Bloody'e laf yok hocam.

Özellikle Fps oyunlar içinRAMPAGE, BLOODY, EVEREST, GAMEPOWER, MSI, Logitech'in superlight dışı modelleri, rival 3, pil ile çalışan mouse'lar.

Özellikle Fps oyunlar içinRAMPAGE, BLOODY, EVEREST, GAMEPOWER, MSI, Logitech'in superlight dışı modelleri, rival 3, pil ile çalışan mouse'lar.
Bir yerlerim ile gülüyorum. Anladın sen. Bloody, Logitech ve MSI'yı çin markalarıyla bir tutuyorsun.

Bir yerlerim ile gülüyorum. Anladın sen. Bloody, Logitech ve MSI'yı Çin markalarıyla bir tutuyorsun.

Hayır, bir tutmuyorum. Logitech'in bazı modelleri dışında daha başarıli Çin markaları var. Tekrardan söylüyorum FPS oyunları için söylüyorum. Örneğin; Ninjutso, Lamzu, VGN markalarının çok daha iyi mouseları var. Rekabetçi FPS oyunları oynamak isteyen birisi için 80 gram üstü bir mouse kullanmak saçma. Hatta bazı markalar (finalmouse, pwnage, wlmouse) mouse kasalarını magnezyumdan üretiyorlar bu şekilde 39 Gram'a kadar düşürebildiler ağırlıklarını. Merak etmeyin 130 gram kaldırabiliyorum, olay da o değil zaten. Ayrıca, Bloody markasının özellikle güncel bir sensör, Switch, 2K-4K polling rate kullandığı bir model de göremedim, çoğu mouse'u kablolu. Giriş seviyesi için belki alınabilir diyeceğim fakat orada da marketi Razer, Glorious ve Darmoshark markalar domine ediyor (Türkiye'de). Parası olan kimse gidip Bloody mouse kullanmaz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı