Keşke arkadaşım olmasa dedikleriniz

Bir arkadaşım bile yok siz en azından keşke o arkadaşım olmasa diyosunuz ben onu da diyemiyorum.
Deme aman. Bir insan robot gibi olmalı bak ciddi diyorum. Eve git, yemek ye, okula git veya işe git sonra eve gel, yemek ye, uyu, kalk.
Eski zamanlarda bende senin gibiydim ancak birden elektriği kesilmiş köy gibi birden kendini unutturunca veya konuşmayınca insanın içi rahatlıyor bence bir dene.
Evet aradığım şey bu. Güzel söyledin, bak ben unutulmak istiyorum. Robotum ben robot. Uzak dursunlar benden.

Evet aradığım şey bu. Güzel söyledin, bak ben unutulmak istiyorum. Robotum ben robot. Uzak dursunlar benden.

Robotluk değil aslında arkadaş dediğin korkuluklardan (daha sert bir şeyler yazılır da) seni bezdirene kadar senle uğraştığı için bu kadar zahmet çekmemenin mantıklı olmadığından ötürü söyledim. (lisede 2 tane yakın arkadaşımla en az 5-6 kere bebe gibi ayrıl-barış yaptığım için söylüyorum. En sonunda anlamalarında ve beni zor durumda bıraktıklarının farkına vardım ve bir daha muhatap olmadım. Pişman olanlar oldu onları da yanıma yaklaştırmadım.)
Size önerim eğer kız arkadaş yüzünden sizi satan, kendi arkadaş grubunuz(varsa) fikir ayrılıkları olan yapıya sahipse ve kendini sizden düşük veya yüksekte gören tiplemeler varsa direkt şutlayın.(kaç kişi olduğu önemli değil)

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı