Keydropa para yatırılır mı?

SLIMSHADYX

Decapat
Daha fazla  
Key-drop sitesine 10 dolar para yatırmak istiyorum. Bazı insanlar paraın çekilip siteye gelmediğini söylemiş doğru mu? Herhangi bir sakınca var mı yatırmamda?
Not: Papara veya Garanti'den yatıracağım.

Key-drop sitesine 10 dolar para yatırmak istiyorum. Bazı insanlar paraın çekilip siteye gelmediğini söylemiş doğru mu? Herhangi bir sakınca var mı yatırmamda?

Boyle siteler yavaş yavaş engelleniyor Türkiye'den. Ona göre yükleme yap.

Birkaç kez para yatırdım. Herhangi bir sorun olmadı ama şans işi haberiniz olsun. Kaybetme olasılığınız her zaman yüksek unutmayın.

2 Dolar yatırıp kasa savaşından 10 dolar yaptım ve skinlerin hepsini hesabıma çektim. Hiçbir sorun yaşamadım.

Ben 5 dolar yatırmıştım herhangi bir sorun olmadı.

Teşekkür ederim dostlar bende şansımı deneyeceğim.

Ben bıçak çektim gönderdiler 5 dakika içinde . Ama kaybetme şansınız çok yüksek ona göre oynayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…