Keyler neden farklı sitelerde satılıyor?

Baskan66

Decipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar. Atıyorum Google Play kodları Hepsiburada, etail, Trendyol gibi yerlerde satılıyor? 100 liralık kod her yerde 100 liralık. Ayıptır sorması bu siteler enayi mi? Aynı fiyata satınca ne karı kazanıyorlar?

Atıyorum BİM'de satılması falan sanal alışveriş yapamayanlar için uygun ama sanalda onlarca sitede kod değerinden satıyorlar. Beni aydınlatırsanız sevinirim.

Merhaba arkadaşlar. Atıyorum Google Play kodları Hepsiburada, etail, Trendyol gibi yerlerde satılıyor? 100 liralık kod her yerde 100 liralık. Ayıptır sorması bu siteler enayi mi? Aynı fiyata satınca ne karı kazanıyorlar?

Atıyorum BİM'de satılması falan sanal alışveriş yapamayanlar için uygun ama sanalda onlarca sitede kod değerinden satıyorlar. Beni aydınlatırsanız sevinirim.
Toplu kod alımında indirim alıyor olabilirler.

Hediye mantığından ötürü olduğunu düşünüyorum. Örnek veriyorum kız arkadaşın sana Steam'den hediye almak istiyor fakat kendisi hiçbir şekilde Steam vs. kullanmıyor. Al şu 100 lirayı git kendine Steam bakiye yükle diyeceğine hediye kartı olarak satın alıyor.

Geri
Yukarı