Keylog yenildiği nasıl anlaşılır?

Sevvallll

Yoctopat
Daha fazla  
Yabancı numaradan mms geldi link olarak tıklamadım ama numarasını Google'a yazdım baktım. Bir de rehberime kaydedip WhatsApp'dan baktım ama linke tıklamadım. Ve linkin içinde geçen authon. Xyz gibi harfleri yazdım ama link olacak şekilde değil.

Kaspersky kurup taratın telefona. Malwarebytes var mıydı Play Store'da bilmiyorum. Varsa onla da taratın.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20211018-183800.png
    83,3 KB · Görüntüleme: 75
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sanırım format dosyayı karantinaya alamıyor. Tıklayın gelen bildirime ve sil e basın.

Hocam sanırım format dosyayı karantinaya alamıyor. Tıklayın gelen bildirime ve sil e basın.
Kusura bakmayın ben tam anlamıyorum da böyle diyor. Keylog olamaz değil mi? Çünkü bir tek bu tehditi buluyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20211018-194338.png
    121,3 KB · Görüntüleme: 74
Mobil antivirüslere çok güven olmaz o yüzden temizinden format çekin her şeyi yedekleyip sonra da şifrelerinizi değişin kendilerini klonlayabilen virüslerde var.

Mobil antivirüslere çok güven olmaz o yüzden temizinden format çekin her şeyi yedekleyip sonra da şifrelerinizi değişin kendilerini klonlayabilen virüslerde var.
Özellikle Kaspersky gibi telefonda tamamen güçlü sezgisellere bağlı bir programı aşırı ciddiye almayın. Yanlış pozitif verebiliyorlar ama sezgiseller sıfırıncı gün virüslerine karşı gerekli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…