Keylogger yedikten sonra kart numaraları gider mi?

riksuez

Centipat
Daha fazla  
Merhaba keylogger yedim gaiba. Google sifrelerde kartim kayıtlıydı fakat kartımı gorebilmeleri icin ccv gerekiyor. Kartim gitmiş midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba keylogger yedim gaiba. Google sifrelerde kartim kayıtlıydı fakat kartımı gorebilmeleri icin ccv gerekiyor. Kartim gitmiş midir?
Google'a kayıtlı parolalar ve kartlar çok basit bir şekilde çekilebiliyor maalesef. Kartlarınızı ve parolalarınızı yenilemenizi tavsiye ederim. Tüm hesaplarınızda 2FA açık olsun. Ayrıca hiçbir tarayıcıda bu tür bilgileri tutmayın.

Hayır gitmez ama KVRT ve Eset Scanner ile tartın. Sonra o hesabın oturumunu kapatıp virüsü temizledikten sonra açın.

Tarayıcıya kayıtlıysa bilgileri çoktan düşmüştür CC sitelerine. Google hesabınızda kayıtlıysa ve tarayıcıda otomatik oturum açmadıysanız sorun olacağını sanmam. 2FA açık olsun, Google şifrenizi de farklı bir sistemden değiştirin.

2FA açık tutun. Malwarebytes ve Kaspersky ile tarama yapın. Ayrıca galiba demişsiniz abinizin indirdiği hile temiz duruyor onun içinde keylogger olduğunu sanmıyorum.

Geri
Yukarı