Kıbrıs'ta okumanın maliyeti ne kadar?

Lezin12

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Kıbrıs'ta okumak istiyorum. Bunun kalmayla beraber aylik maliyeti ne kadar olur?
Barınma ev ya da yurt ücretleri nasıldır? Gün içinde ne kadar harcama yapılır? Sosyal yaşam nasıldır?
Yardımcı olur musunuz?
Şimdiden teşekkürler.

KKTC’de yaşıyorum hocam burası fazlasıyla pahalı siyahi abilerimiz sağ olsun dolar ile ödeme yaptıkları için kiralar uçuk halde. Yurtlar hakkında bir bilgim yok sosyal yaşamı iyi arkadaş çevresi gayet rahat edinilebilir. Hocam gün içinde ne kadar harcama yapacağınız size bağlı. Mesela geçen tek başıma nargile milkshake kola ve su gömdüm 300 tl ödedim. Artık gerisini siz düşünün.

KKTC’de yaşıyorum hocam burası fazlasıyla pahalı siyahi abilerimiz sağ olsun dolar ile ödeme yaptıkları için kiralar uçuk halde. Yurtlar hakkında bir bilgim yok sosyal yaşamı iyi arkadaş çevresi gayet rahat edinilebilir. Hocam gün içinde ne kadar harcama yapacağınız size bağlı. Mesela geçen tek başıma nargile milkshake kola ve su gömdüm 300 tl ödedim. Artık gerisini siz düşünün.
Yorumunuz için teşekkürler.
Peki hocam aylik masraf be kadardir 1000 deniliyor doğru mudur?

Aylık masraf eğer asgari ücretli bir işte çalışırsanız kira ve yemek için yetebilir. KKTC’de asgari ücret şuan 15 K civarında sanırım. Yani hayat pahalı hocam maalesef.

Geri
Yukarı