Kıl dönmesi ameliyatı deneyimim

Bende de bu illet var ama kalp ameliyatı olduğum için hastaneyi hiç sevmiyorum, 10 senedir kıl dönmemle yaşıyorum

Geçmiş olsun. Ameliyatı devlet hastanesinde mi oldunuz, özel hastanede mi?
Devlet hocam. Doktor bayağı iyiydi.
Geçmiş olsun. 2 gün sonra ben de aynı ameliyata gireceğim. Bunu okuduğum iyi oldu.
Olun hocam korkulacak bir şey yok. Açık eşofman giyemiyordum akıntı olduğu için.
İyilestikten sonra rahatça giyeceğim. Merak ettiğiniz varsa sorabilirsiniz.
Bende de bu illet var ama kalp ameliyatı olduğum için hastaneyi hiç sevmiyorum, 10 senedir kıl dönmemle yaşıyorum
Hocam bence olun. İlerde cilt kanserine dönüşebilir.
Narkoz vermemişler o zaman. Ben kendimdeydim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu hafta içerisinde olacağım sana bir kaç sorum olacak.

1 - Ameliyat sırasındw uyutmuyorlarsa ne yapıyorsun.

2 - Ameliyattan çıktıktan sonra bel üstünü kontrol edebiliyor musun benim için önemli birine bildirmem gerekecek.

3 - Ameliyattan sonra idrarını rahat yapabiliyor musun? Sonuçta belden aşağısını hissetmiyorsun.

4 - Taburcu olduktan sonra evde kalk-otur / klozet deneyimin nasıldı ?

Lütfen yardımcı olursan çok sevinirim. Aşırı gerginim bir nevi de olsa rahatlamak istiyorum.

Ayrıca Lokal Anestezi veya Anesteziyi siz mi doktorunuz mu seçiyor.

Son düzenleme:
Doktor'un sana hangi ameliyat yöntemi ile yapacağını söyledi mi ? Ona göre yorum yapabilirim.

Son düzenleme:
Doktor'un sana hangi ameliyat yöntemi ile yapacağını söyledi mi ? Ona göre yorum yapabilirim.
2 model gösterdi ve nasıl yapılacağını ancak ameliyat sırasında öğrenebiliriz dedi. Fakat şöyle bir durum var uyutulmayı sevmem gerekirse bıçak saplanma acısına bile katlanırım ama anestezi seçme şansım var mı ?

Öyle bir dünya yok Ameliyat acısına erkeklik sökmez hocam
Kalbimde doğuştan gelen bir sorun var. Ve ayriyetten 1 senedir hafif nefes darlığı açlığı yaşıyorum. Genel Anestezi bu tür hastalara uygulanması tavsiye edilmiyor. Bende bu yüzden Lokal Anestezi olmak istiyorum. Belki nefes darlığı psikolojik olabilir fakat yine de o riski almak istemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…