Kıl köklerinden birden fazla kıl çıkması

Clementine

Hectopat
Hiç anlamıyorum amacı ne bunların? O kadar yer varken gidip bir yerden 2-3 tane zorla çıkıyorlar. Özellikle kol ve bacaklarda oluyor acaba bunun sebebi nedir? Azaltma olarak ne yapılabilir bilgisi olan var mı? Bacağımın eklem yerine yakın olan bir bölgeye 2 defa sir ağada yaptım yine aynı çıkıyorlar. Yani kökünden alınca sonra tek çıkar falan demeyin beni inandıramazsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
İsimden dolayı mı sordunuz? Erkek bu arada :D
Hayır cevap verebilmek adına sordum, androjen hormonlarınız gereğinden fazla salgılama yapıyor olabilir. Durumunuz gerçekten çok ama çok aşırı değil ise, her insan sizin gibi "kıl ve tüylenme" sorunlarına sahip. Şikayetiniz için hormon test yaptırmanızı, alanında uzman bir doktordan görüş almanızı öneririm. Buralarda verilecek cevaplar sizin için ön bir kılavuz niteliğindedir, kesin cevaplar için doktorunuzla görüşmelisiniz. Saygılar, iyi forumlar.

Hayır cevap verebilmek adına sordum, androjen hormonlarınız gereğinden fazla salgılama yapıyor olabilir. Durumunuz gerçekten çok ama çok aşırı değil ise, her insan sizin gibi "kıl ve tüylenme" sorunlarına sahip. Şikayetiniz için hormon test yaptırmanızı, alanında uzman bir doktordan görüş almanızı öneririm. Buralarda verilecek cevaplar sizin için ön bir kılavuz niteliğindedir, kesin cevaplar için doktorunuzla görüşmelisiniz. Saygılar, iyi forumlar.

Aşırılıktan kastınız nedir?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı