Kılıç kalkanlı bir grup askerin kılıç kalkanlı iskeletlerle savaştığı strateji oyununun ismi nedir?

X-frost

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, aklıma gelen bir strateji oyunu arıyorum. İsmi aklıma gelmiyor çok eskiden bir televizyon kanalında görmüştüm, oyunda kılıçlı kalkanı bir grup asker düşmana karşı savaşıyordu, düşmanda kılıçlı kalkanlı iskeletlerdi. Yanlış hatırlamıyorsam ekranın sol kısmında alt alta komut okları vardı bunlarda ileri geri sağa sola sağa yay sola yay şeklindelerdi. Oyunun adını hatırlayamadım umarım bileniniz vardır.

Yok platform oyunu değil. Nasıl deyim, Total war gibi gerçi oynamadım o seriyi ya. LOR battle for middle earth 2 gibi oynanış diyeyim.
Gerçekçi bir savaş sistemi vardı.

Gerçek zamanlı mı yoksa original sin gibi mi?
Aklıma gelenler

Heroes might and magic (bence bu)
Bannersaga
Warcraft 3
Age of mythology
Commandos
Age of wonder

Son düzenleme:
Normal gerçek zamanlı gerçekçi gözüküyordu o zamanlar dövüş sahneleri yani
Yani gerçekçi derken Warcraft grafiklerin de değildi yada çizgi film gibi bir animasyonu yoktu.yada sratabanlı değil di. Abartılı olmayan zırhlı kılıçlı askerler iskelet askerlere karşı sol yan taraftarda yeşil kklarla gösterilmiş alt alta yön verme komutları vardı.
Gerçek zamanlı mı yoksa original sin gibi mi?
Aklıma gelenler

Heroes might and magic (bence bu)
Bannersaga
Warcraft 3
Age of mythology
Commandos
Age of wonder
Ekranın solunda yeşil ok şeklinde altalta komutlar vardı grafikler çizgifilm gibi değildi

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı