Killer E2200 ethernet yok

suleyman70

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, yaklaşık 2 gün önce multiplayer oyun oynarken bir anda internet koptu, ağ bağdaştırıcılarında devre dışı bırak/aktifleştir yapmak için girdiğimde hiç ağ yoktu.

Ondan sonra her şeyi denedim, BIOS'u güncelledim, farklı ethernet kabloları ve modemlerle denedim, hiçbir modem etherneti görmüyor. Bilgisayarın ethernet girişi turuncu sabit yanıyor sürekli.

Bilgisayara Win10 formatı attım, anakart Driver'lerini yükledim ama içerisinde Killer yüklenmiyor, CD'nin içinden network bölümünden indirmeyi denediğimde "no qualcomm atheros hardware was found" hatası alıyorum. Web sitesinden son sürücüyü yüklemeye çalıştığımda da "no Killer hardware was found" gibisinden bir hata veriyor.

Ethernet kartıyla mı ilgili acaba diye düşündüm ama MSI Z97 GAMING 3 anakartta sanırım gömülü bir kart var, ethernet girişi HD Audio Power yazılı porttan giriyor başka bir şey yok anakart üzerinde ethernetle ilgili.

Aynı problemi daha önce de yaşadığımı hatırlıyorum. Bilgisayar fişten çekik idi, fişi takıp çalıştırdığımda her zaman BIOS soruyor. F1 ile setup aç, F2 ile default ayarlarda devam et diye. Bu panel gelmediğinde olmuştu 1-2 güne düzelmişti. Aynı şey bu ağ kaybolduğunda bilgisayarı resetlediğimde de bir panel gelip gitmişti diye hatırlıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı