Çözüldü Killer Performance Suite 1.5.1859 Yükleme Sırasında "Error 1923"

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Rage

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Space
Daha fazla  
Profil Kapağı
1526129312
MSI GE60 2PC bilgisayarım var. İşletim sistemim Windows 10 17134.48

Dün gece şöyle bir güncelleme geldi.

update.jpg

Sonrasında MSI Dragon Gaming Center kafayı yedi. Normalde yeni bilgisayarlarda olan Shift modu geldi. Tabi ben bunu o zaman bilmiyordum. O yeni çıkan performans durumunu gösteren küçük ikon canımı sıktı. Güncellemeleri kaldır kısmından o son yapılan iki güncelemeyi göremeyince bende Revo Uninstaller Pro ile hem Killer Network'u hemde MSI Dragon Gaming Center'e sildim. Silme işlemi sonunda Revo Unistaller ile gelişmiş temizlik yaptım. İkon gitmedi ilk başta. Bilgisayarımda arama yaptım "Rivet" diye çıkan herşeyi sildim. System32'de olanlar dahil. bilgisayarı yeniden başlattım. Dragon Gaming Center sıkıntısız kuruldu ama Killer Network kurulmuyor. Yüklemenin ortasında hata veriyor.

killer-error.jpg

Kaspersky Free ve Malwarebytes Premium var. İkisinide kapattım denedim olmadı. Microsoft'un altta bulunan aracını denedim olmadı. Windows Update'i kontrol ettim güncelleme görünmüyor. Killer Network'un temizleme aracını denedim olmadı...

https://support.microsoft.com/en-us...lock-programs-from-being-installed-or-removed

Not: Shift modu şu an bilgisayarda yok. Dün gece vardı...

Fikri olan var mı?

Son düzenleme:
Yönetici olarak çalıştırıp denemiştim. Sonuç alamamıştım. Az önce iki farklı geri yükleme noktasınında da hata aldım. Geri yükleme yapılamıyor.

Revo Uninstaller ile daha önceden Killer Performance Suit'i güncelleştirmek için aynı yolu izlemiştim, sıkıntı çıkmamıştı. Şimdiki sıkıntıyı gudubet Windows 10'un çıkardığını düşünüyorum.

Aynı sorunu bende yaşıyorum. MSİ GE70 2PC işletim sistemi Windows 10 17134.48 olan laptopuma
gelen rivet güncellemelerinden sonra ethernet girişi çalışmadı bende yazılımları kaldırıp bilgisayarı yeniden başlattım windows otomatik kurduğu driver ile çalışmaya başladı lakin Killer Performance Suite geri yüklenmedi. ERROR 1923 hatasını alıyorum yüklemenin sonunda.
Ekran Alıntısı 1.JPG

Gelen güncellemeler bu şekilde.
Bende kendi sitesinden indirdiğim driver ve yazılımları denedim.
Ekran Alıntısı 2.JPG

Killer Suite ve Killer Driver yüklendi fakat asıl istediğim Killer Performance Suite malesef yüklenmiyor.
Umarım çözüm yolunu buluruz.

Kablosuz bağlantı kullandığım ve Windows 10'un yamuk olmasına alıştığım için beni pek etkilemiyor. Killer Suite'in yeni versiyonu çıkınca temiz kurulumla sorun çözülür diye düşünüyorum. :) Siteden takip etmeye devam...

Killer Driver Suite

Güya takip ediyordum gözümden kaçmış. :) Dün paylaşmışlar...

Aynı şekilde bende de "Killer Network Service" şeklindeydi. Aslında çözüm aklıma gelmedi değil ama uğraşmamıştım. Sıkıntı yok, sorun çözüldü.:)

Ayrıca bizden sonra bu sorunu yaşayan arkadaşlar Killer Network'un kendi kaldırma aracını kullanarak da silebilirler programı. Nedense "Error 1923" çözümünde yer vermemişler...

https://www.killernetworking.com/support/KillerRemover_v1.0.0.1.exe

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı