Kingboss Wi-Fi adaptörü nasıldır?

Tati80

Decapat
Daha fazla  
5GHz USB Wi-Fi adaptör kullanan var mı arkadaşlar? Kingboss Dual band USB 3.0 adaptör kablosuz Wi-Fi alıcı AC1200 Mbps.

Son düzenleme:
Güzel fiyat performans ürünü öneririm yalnız modem arasında kalın duvar varsa Wi-Fi menzil genişletici gerekebilir 140 TL'ye var Xiaomi markasının. Ama bir kablolu internet kadar asla iyi olamaz.

Güzel fiyat performans ürünü öneririm yalnız modem arasında kalın duvar varsa Wi-Fi menzil genişletici gerekebilir 140 TL'ye var Xiaomi markasının. Ama bir kablolu internet kadar asla iyi olamaz.

Xiaomi Mi Wi-Fi Pro sinyal güçlendirici var elimde ama 2.4GHz destekliyor bu menzil genişletici benim laptop 5GHz desteklemediği için modeme gelen 100 Mbps hızı laptopta alabilir miyim kingboss USB adaptör ile ve tabii ileride bozulma olur mu​

Ya da aklıma şöyle bir şey geliyor hocam ben şimdi Keenetic Hero modem kullanıyorum evim 199 metrekare arka odada dahi telefondan 5GHz bağlanabiliyorum 2 çekim gücü ile bir tane Keenetic Extra'ya da speedster ap alsam odamdaki laptopa kablolu bağlasam modeme gelen 100 Mbps hızı alabilir miyim sizce? Daha garanti bir çözüm olur mu ileriye dönük.

Son düzenleme:
5GHz USB Wi-Fi adaptör kullanan var mı arkadaşlar? Kingboss Dual band USB 3.0 adaptör kablosuz Wi-Fi alıcı AC1200 Mbps.
Ben aldım, şu an memnunum. 5 GHz için aldım, pc ile modem arası çok olmadığı için full çekiyor. 2.4 GHz'ye göre tabii ki daha stabil ama kablonun yerini hiçbir adaptör tutmaz. Kabloyla bağlanma imkanınız yoksa alınır, f/p ürünü. Oyunlarda da stabil ayrıca. En azından şimdilik.🙂

Ben aldım, şu an memnunum. 5 GHz için aldım, PC ile modem arası çok olmadığı için Full çekiyor. 2.4 GHz'ye göre tabii ki daha stabil ama kablonun yerini hiçbir adaptör tutmaz. Kabloyla bağlanma imkanınız yoksa alınır, F/P ürünü. Oyunlarda da stabil ayrıca. En azından şimdilik.🙂

Kablo imkanım çok zor 5GHz bağlantı için düşünüyorum ben de modem biraz uzak tabii ama aklımda teşekkür ederim :)

Geri
Yukarı