Kingdian SSD M.2 NVMe 1TB SSD alınır mı?

Bunun bir de gümrük vergisi filan var diye veriyorum. Bir de bilinen markaların modellerine bakınız. En geç 2 sene sonra harddisk hızına düşen veya çöp olan SSD almak da var. SSD konusunda Samsung çok iyi. Diğer markaların modelleri konusunda biraz İngilizce biliyorsanız çok güzel testler var. Bazı incelemeler çok iyi bakış açısı kazandırıyor. Sadece okuma yazma oranı değil yapılan yazma işlemi sonrasında arka planda SSD servis yoğunluklarını bile karşılaştırıyorlar.

Bir bildirimde bulunayım, mobilde 1TB fiyatı 425.48₺+kargo ancak nedense masaüstü sitesinde fiyatı 139.99$ olarak gözüküyor.

Bunun bir de gümrük vergisi falan var diye veriyorum. Bir de bilinen markaların modellerine bakınız. En geç 2 sene sonra harddisk hızına düşen veya çöp olan SSD almak da var. SSD konusunda Samsung çok iyi. Diğer markaların modelleri konusunda biraz İngilizce biliyorsanız çok güzel testler var. Bazı incelemeler çok iyi bakış açısı kazandırıyor. Sadece okuma yazma oranı değil yapılan yazma işlemi sonrasında arka planda SSD servis yoğunluklarını bile karşılaştırıyorlar.

SSD piyasasını takip ediyorum ancak en önemli etken fiyatı. SSD ömrünü çabuk sömüreceğim, fiyatının yüksek olmaması lazım. Banggood gümrük konusunda gerçekten çok tatminkar. Belirli bir miktarını iade ediyorlar.
Kingston en ucuz ve F/P ürün. Profesyonel değilseniz 2-3 yılda bile ömrünü bitiremezsiniz.
Bir bildirimde bulunayım, mobilde 1TB fiyatı 425.48₺+kargo ancak nedense masaüstü sitesinde fiyatı 139.99$ olarak gözüküyor.

Geri
Yukarı