Kingdom Come: Deliverance alınır mı?

Slyrox

Centipat
Daha fazla  
Çok pahalı ama Steam indirimlerinde 150 TL'ye bu oyunu almayı düşünüyorum. Videolarını izledim zevkli geldi oynamak istedim ama oyunun yorumlarında çok ayak işi yapıldığı söylenmiş ve ben bu ayak işleri çok dolambaçlı ve kafa yorucu şeyler ise bunlarla uğraşamam. Oyunlarda bulmaca tarzı şeyleri de sevmem, oyunu eğlenmek için oynuyorum kafamı yormak için değil. Mesela geçen gün Batman Arkham Knight oynuyordum ACE fabrikasını bastığımız bölüm de batmobileye geçip Batman'in yolunu açmamız gerekiyordu. Oyun İngilizce olduğu için ne yapacağımı da anlamadım, biraz uğraştım sonra da oyunu saldım bir daha da girmedim. Onun dışında gerçekçi oyunları çok severim, örnek RDR 2.

Kafa yapımı anlamışsınızdır, oyunu oynayanlar beni bilgilendirirse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
RDR2'yi sevdiysen bunu da seversin, yorumlarını incele anlarsın zaten.
Artık 150 tl olmaması dışında bi sıkıntı yok :D Ama oynanması gerek bir oyun. Yavaşça sindirerek oynanması gereken bir oyun, indie sayılıyor sanırım ve tutkuyla yapıldığı açıkça anlaşılıyor. Ben 60 saat tüm yan görevleriyle bitirmiştim ve memnun ayrıldım.

Artık 150 TL olmaması dışında bir sıkıntı yok :D Ama oynanması gerek bir oyun. Yavaşça sindirerek oynanması gereken bir oyun, indie sayılıyor sanırım ve tutkuyla yapıldığı açıkça anlaşılıyor. Ben 60 saat tüm yan görevleriyle bitirmiştim ve memnun ayrıldım.

Hafta sonu bende başlayacağım, yorumlara baktım bugün bayağı gaza geldim :) Ben yavaş oynuyorum sararsa 150+ saatim olur gibi. Türkçe oyun bir de çiçek gibi.

Hafta sonu bende başlayacağım, yorumlara baktım bugün bayağı gaza geldim :) Ben yavaş oynuyorum sararsa 150+ saatim olur gibi. Türkçe oyun bir de çiçek gibi.
Oyunu sildikten bir süre sonra indirimden DLC leri de almıştım, yakında belki onları da bitiririm. Çünkü DLC leri oynamadan oyununuz tam anlamıyla sonlanmış olmuyor. Bazı sorular ve hikayenin ucu boşta kalıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı