Kingdom Come: Deliverance mod önerisi

Orhan Genç

Hectopat
Merhaba oyun bildiğim kadarıyla zor. Dövüş sistemi zormuş ben bu oyunu rahat bir şekilde oynamak istiyorum. Oynanışı rahatlatan oynarken zevk almamı sağlayan modlar önerir misiniz? Dediğim gibi en büyük derdim dövüş sistemi link olarak atarsanız sevinirim.

Merhaba oyun bildiğim kadarıyla zor. Dövüş sistemi zormuş ben bu oyunu rahat bir şekilde oynamak istiyorum. Oynanışı rahatlatan oynarken zevk almamı sağlayan modlar önerir misiniz? Dediğim gibi en büyük derdim dövüş sistemi link olarak atarsanız sevinirim.
Bildiğim bir mod yok ancak şunları söyleyebilirim: Diğer oyunlardaki gibi birkaç düşmanı birden öldürme imkanı yok, çünkü gerçekçilik üzerine kurulu... Bu yüzden gerçek hayatta nasıl olacaksa oyunda da aşağı yukarı öyle olacağını beklemek gerekir. Bu sebeple düşmanları alt etmek için başka yollar düşünmeli...

Vur-kaç taktiği işe yarıyor ve gizlilik, kampları basarken çok mühim. Üstünü başını çıkarırsan daha sessiz hareket ettiğini fark edersin, kabiliyetleri bu doğrultuda geliştirirsen ekmeğini çok yersin😀

Yeni konular

Geri
Yukarı