Kingdom Come: Deliverance Ölümsüz düşmanlar

MADROX

Decapat
Daha fazla  
Bu lanet oyuna hep bir şans tanımak istemiştim. Kısmet şimdiyeymiş, Oyunda 10 saati acı tatlı devirdim şimdiden. Kılıç seviyem olsun savunma olsun çeviklik olsun odur budur şudur bunları zarla zorla düşe kalka önceki save'e döne döne kastım. Ama öyle berbat öyle iğrenç bir combat sistemi var ki 4 vuruşta ölüp 50 vuruşta yıkamıyorsun, eş değer düşmanda çıkmıyor lanet oyunun zorluk seviyesini ayarlama da yok, bu durumdan muzdarip arkadaşlar var mı? Oyunu bırakmak harici düşmanları yere yıkmanın bir yolu yordamı? Tamam anladık %1 bile değil süt oğlanı Henry ama ne koşuyor ne kaçıyor ne kılıcı adam gibi tutup saplıyor ne doğru düzgün blokluyor bu nedir arkadaş?

Dövüş sistemi biraz zor. İlerleyen bölümlerde bir npc öğretiyor sana. Ondan sonra bir tık daha kolaylaşıyor. Güzel oyun ben çok severim.

Dövüşürken, karşı saldırına karşı saldırı yapıldığını fark etmişsindir. Bunu öğrenebilmek için Yüzbaşı Bernard'ın eğitimini tamamlamalısın.

Oyunu 3 kere oynamış biri olarak, bu çileli saatleri aştıktan sonra dövüşler o kadar kolaylaşıyor ki bir yerden sonra açık dünyada haydut çeteleri aramaya başlayabilirsin.

En azından staminaları azalsa eyvallah ama o da yok, 3 vuruşta bitap bir halde soluklanırken süt beyimiz Henry rakip 3-4 sefer kombo saldırı yapıyor.
Dövüşürken, karşı saldırına karşı saldırı yapıldığını fark etmişsindir. Bunu öğrenebilmek için Yüzbaşı Bernard'ın eğitimini tamamlamalısın.

Oyunu 3 kere oynamış biri olarak, bu çileli saatleri aştıktan sonra dövüşler o kadar kolaylaşıyor ki bir yerden sonra açık dünyada haydut çeteleri aramaya başlayabilirsin.

Bernard'ın eğitimini bitirdim, ama her seferinde yapamıyor bizim süt oğlanı o dodgelamayı, karşı atağı falan. Sabırla yetenekleri kasıp düşmanların ilahi bir kana sahip olup olmadığını anlamak istiyorum.

Öncelikle kolay gelsin, ekstra yardım olarak da kılıç ve oklarınıza zehir sürebilir ve iksir içerek avansa sahip olabilirsiniz.

Bildiğim kadarıyla en etkili zehir Sem İksiri ancak tarifini hangi otacıdan aldığımızdan tam olarak emin değilim.

Geri
Yukarı