Kingdom Come Deliverance zamlandı

Oyunu iki kere bitirdim. İlk kez oynadığınızda elinizin alışması zaman alıyor ama bence keyifli bir açık dünya oyunuydu. Birkaç DLC'si dışında Türkçe alt yazı da mevcut. Uzun süre zamlanmadan hep indirime giren bir oyundu.

Zamlandığına sevindim 15 TL'ye en üst paketi satılan çok ama çok kaliteli bir oyun 500 lira olmuş gene iyi bu paraya almayanlar hiç üzülmesin adamlar çok çok uzun süre dayandı.

Dayanıklılık sistemi berbat.

Zamlandığına sevindim. 15 TL'ye en üst paketi satılan çok ama çok kaliteli bir oyun 500 lira olmuş. Hene iyi, bu paraya almayanlar hiç üzülmesin adamlar çok çok uzun süre dayandı.
Zamlandığına neden sevindiniz ?

Hep gordugum fakat almadan gectigim oyundu. Keske alsaydim.

Hep gordugum fakat almadan gectigim oyundu. Keske alsaydim.
Ben almayı düşünmüyordum. DLC ile beraber 15 TL olduğunu gördüm dedim alayım dursun. Siz de öyle yapsaydınız keşke. Bu fiyata satılan bir oyun zam yer, normaldir.

Her yerde bas bas bağırdık alın şu oyunu diye. "Parasına değer, değmezse bile 15 tl bir şey zaten bir kaybınız olmaz." dedik. Tamam herkese göre bir oyun değil kabul ediyorum, ama o fiyattan almamak da ne bileyim...

Şimdi almayanlar düşünsün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…