Elektronik Kingston 128GB DataTraveler Exodia USB 3.2 USB Bellek 149 TL

Kaliteli ürün bence hız yavaşlığı dışında bir sıkıntısı yok yanlış bilmiyorsam düzeltin lütfen zaten ömür boyu garanti veriyor Kingston.

Dostum kaliteli olsa böyle bir kullanıcı deneyimi olmazdı ve kalitesini savunmana gerek kalmazdı, bak mesela Samsung M.2 SSD'lerin kalitesini sorguluyor muyuz? Hayır, çünkü kalitesi ortada ancak bu diskin geri dönüşleri pek de iç açıcı değil.

Çöpe neden attını hocam sıkıntı varsa yollayın garantiye sıfır versinler anlamadığım bu firma büyük firma yanlış bilmiyorsam ömür boyu garanti veriyordu belleklere?

Çöpe atmadım çekmecede duruyor. Garantiye göndersem, yeni gelen de bozulacak 2 3 kere formatlayınca...

Yazma hızları çok düşük oluyor bunların sürekli yazma yapmayacağım için almıştım 64 gb olanı

Ürünün sorunu yazma hızı düşük.Bir kere yazdırırım sürekli okuturum dersen sıkıntı yok örneğin oto teyp gibi.Büyük dosyaları atarken yazma hızı düşüyor.Ben 64lüğünü kullandım yazma hızını bilerek aldım fiyatına göre iyi memnunum .Ayrıca format diski olarak ayarladım ve ayriyetten yedekleme yaptım.Yazma işi uzun sürüyor dediğim gibi onun dışında sıkıntısı yok okuması yeterli hızda film izledim

Geri
Yukarı