Kingston 16 GB RAM alınır mı?

SualpSener

Hectopat
Daha fazla  
Cihazımda 16 GB DDR4 3200MHz SO-DIMM RAM var. Çift kanal performansından faydalanmak için bir 16 daha eklemek istiyorum. CPU-Z'de SPD bölümünde RAM bilgilerim bulunmuyor. HWiNFO isimli programdan bulduğum değerleri de aşağıya bırakıyorum. Bu RAM'i almamla beraber herhangi bir uyuşmazlık olur mu? Başka önerilere de açığım. Ayrıca bu RAM bir ara 900TL falandı düşmüş galiba fiyatı sizce daha düşer mi? Kingston 16 GB 3200 Mhz DDR4 CL22 SODIMM KVR32S22D8/16 Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    21,5 KB · Görüntüleme: 61
Tamamen kullanım amacınıza bağlı keyfi ise takmanıza gerek yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır uyuşmazlık olmaz, RAM'iniz de 3200MHz CL22 zaten. En fazla 660'a düşmüş. Önümüzdeki günlerde 11.11 ve black friday indirimleri var, düşebilir.

Tamamen kullanım amacınıza bağlı keyfi ise takmanıza gerek yok.
16gb bazen yetersiz kalıyor ve cihazdan tam verim almak istiyorum. Hazır önümüzde indirim dönemi varken ve dolar daha da çıkmadan ram işini kapatma planım var.
Hayır uyuşmazlık olmaz, RAM'iniz de 3200MHz CL22 zaten. En fazla 660'a düşmüş. Önümüzdeki günlerde 11.11 ve black friday indirimleri var, düşebilir.
Güzel o zaman bu ürünü takibe aldım. Sanırım bu fiyat bandında fazla da seçenek yok. Düştüğü an sipariş ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı