Kingston 8 GB 1600MHz DDR3 SO-DIMM RAM Intel işlemci ile uyumlu mu?

Dell Inspiron N5010 kullanıyorum sence soketine olur mu?

Bilgisayarınız 1333 MHz DDR3 bellekler için uygun. Eğer ki bilgisayarınızda bulunan I/O çipi (güney köprüsü) HM57 Express modeli ise maksimum 8 GB RAM kullanabilirsiniz. CPU-Z programını indirip "motherboard" sekmesinin SS'ini atarsanız daha sağlıklı bir tavsiyede bulunabilirim.

Bilgisayarınız 1333 MHz DDR3 bellekler için uygun. Eğer ki bilgisayarınızda bulunan I/O çipi (güney köprüsü) HM57 Express modeli ise maksimum 8 GB RAM kullanabilirsiniz. CPU-Z programını indirip "motherboard" sekmesinin SS'ini atarsanız daha sağlıklı bir tavsiyede bulunabilirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    17,2 KB · Görüntüleme: 36
Anakartınız 16 GB'a kadar destekliyor. İşlemcinizin desteklediği miktar kadar RAM takabilirsiniz. Memory vs SPD sekmelerini SS atabilir misiniz? RAM'ler düşük voltaj çalışıyor ise attığınız RAM uyumlu olmayacaktır.

Anakartınız 16 GB'a kadar destekliyor. İşlemcinizin desteklediği miktar kadar RAM takabilirsiniz. Memory vs SPD sekmelerini SS atabilir misiniz? RAM'ler düşük voltaj çalışıyor ise attığınız RAM uyumlu olmayacaktır.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    17,1 KB · Görüntüleme: 27
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    18,4 KB · Görüntüleme: 34
1333 MHz DDR3 SO-DIMM 1.5V olan tüm modeller bilgisayarınız ile uyumlu. En fazla 16 GB RAM kullanabilirsiniz
saol dostum
1333 MHZ DDR3 SO-DIMM 1.5V olan tüm modeller bilgisayarınız ile uyumlu. En fazla 16 GB RAM kullanabilirsiniz.
peki bu ram benim laptobuma olur mu ?

Geri
Yukarı