Kingston 8GB 2400MHz RAM laptopa uyar mı?

Bütçe
500-600 Lira Arası

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Arkadaşlar merhaba. Kingston 8 GB 2400 MHz DDR 4 RAM aldım da bilgisayarıma uyar sanırsam. Satıcıya sordum da uyar dedi. Hepsiburada üzerinden aldım ürünü. Ürün hazırlanılıyormuş. Yani iptal etme imkanım daha var. Sizce bu ürün uyar mı bilgisayarıma? Farklı marka olduğu için bir sorun çıkarır mı? Ürün uymazsa iade edebilir miyim? Yardımlarınızı bekliyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• CPU-Z Memory Kısmı.png
    CPU-Z Memory Kısmı.png
    81,5 KB · Görüntüleme: 23
  • CPU-Z SPD Kısmı.png
    CPU-Z SPD Kısmı.png
    105,7 KB · Görüntüleme: 26
Değerleri aynı. Sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Garantisi yok uyumsuzluk olma ihtimali illaki var, ama değerler aynı olduğu için ihtimal az en kötü iade edersiniz.

Zaten satıcı olur dedi. Olmazsa da hani sen bana olur demiştin derim. İade sebebi de şimdiden hazır. Bir de yorumlar da birkaç kişilere yanlış ürün geldiğini gördüm. Az yıldız vermişlerdi. Umarım aynısı benim de başıma gelmez.

Cihazda Samsung RAM var. Samsung zaten kolay kolay dışarıya RAM vermez. Bulduğunuz RAM ise büyük ihtimal cihazdan çıkma olur. Karar sizin.

Cihazda Samsung RAM var. Samsung zaten kolay kolay dışarıya RAM vermez. Bulduğunuz RAM ise büyük ihtimal cihazdan çıkma olur. Karar sizin.
Buldum da fakat orjinal kutuda falan gelmiyormuş. Çakma olma ihtimali yüksek. Sizce fark ne olur ? Birisi sıkıntı çıkarma ihtimali çok az olur demişti önceden. Performans gibi sorunlar da fark olmaz zaten. Kingston kaliteli marka diye tercih ettim. Umarım sıkıntı çıkmaz. Tekrardan teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için. İyi akşamlar.

@OnePC çakma değil de o zaman dediğim gibi cihazdan çıkma gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı