Kingston Fury Beast RGB 32 GB 6000 MHz DDR5 RAM alınır mı?

Salvador17

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, elimde linklediğim Kingston marka RAM'in 5600 MHz olanı mevcut. Yalnız RAM'in tekinde sorun var. Mavi ekran hataları alıyorum (MEMORY_MANAGEMENT) ve garantiye göndereceğim. Çok yüksek ihtimal değişim ya da ücret iade çıkacaktır. EXPO uyumlu olduğu için Kingston tercih etmek istiyorum ve almışken Amazon'dan 6000 MHz olanı alayım diyorum. Sizin öneriniz nedir?

• MSI B650M Mortar Wi-Fi
  • R5 7600X

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınmaz bu fiyata. Patriot'un bu RAM'i var.

7200MHz CL 34.

RGB çok arzu ediliyorsa. 6000MHz CL36.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, elimde linklediğim Kingston marka RAM'in 5600 MHz olanı mevcut. Yalnız RAM'in tekinde sorun var. Mavi ekran hataları alıyorum (MEMORY_MANAGEMENT) ve garantiye göndereceğim. Çok yüksek ihtimal değişim ya da ücret iade çıkacaktır. EXPO uyumlu olduğu için Kingston tercih etmek istiyorum ve almışken Amazon'dan 6000 MHz olanı alayım diyorum. Sizin öneriniz nedir?

• MSI B650M Mortar Wi-Fi
  • R5 7600X
Gereksiz pahalı.

Alınmaz bu fiyata. Patriot'un bu RAM'i var.

7200MHz CL 34.

RGB çok arzu ediliyorsa. 6000MHz CL36.

hocam patriot marka ram düşünmüyorum. Daha bilindik marka alma taraftarıyım.
Gereksiz pahalı.
Ömür boyu ram garantisi ve marka farkı var.
Aynı ürünü kullanıyorum çok memnunum yurt dışı fiyatı uygun eğer tr de uygunsa alinir
Tr de sadece inventus diye bir firma satıyor. Tr satışı ömür boyu garanti, amozon almanya 2 yıl garantili. İnventustan alacağım sanırım.

Daha bilindik marka alma taraftarıyım.
Patriot zaten bilindik bir marka ama istemiyorsanız bunları önerebilirim.

RGB istiyorsan.

Hocam Patriot marka RAM düşünmüyorum. Daha bilindik marka alma taraftarıyım.

Ömür boyu RAM garantisi ve marka farkı var.

TR de sadece inventus diye bir firma satıyor. TR satışı ömür boyu garanti, Amazon Almanya 2 yıl garantili. İnventustan alacağım sanırım.

Sonuçta bu markalarda bozulabiliyor. Seninde bozulmuş üstelik. Garanti değişeceği ne malum. Neyse tercih senin.

Son düzenleme:
Sonuçra bu markalarda bozulabiliyor. Seninde bozulmuş üstelik. Garanti değişeceği ne malum. Neyse tercih senin.
Ram gibi parçaların tamiri olmadığı için ya değişim ya da ücret iade oluyor. Ömür boyu garanti de bu oluyor zaten.

Son anda karar değişikliği ile bu rami satın aldım. Yardımcı olan herkese çok teşekkür.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı