Elektronik Kingston Fury Renegade 2TB SSD 3.775TL

Arkadaşlar alınır mı? Kasım indirimlerinde daha iyisi denk gelir mi?
7/24 çalışacak sunucu sistemi için iyi midir?
Şunu soracağım bir de Z790 Tomahawk anakartının kendi M.2 soğutucusu var sanırsam bu M.2'nin kendi soğutucusu ile beraber çalışabiliyor mu, yoksa bundaki soğutucuyu çıkartıp mı anakarta takmak gerekiyor. Bilgim yok yardımcı olabilir misiniz?

Daha iyi fiyata SSD gelmez yakın zamanda. Ben 1TB'liğini kullanıyorum. Çok mutluyum. Yazma ömrü çok uzun olduğu için içim rahat.

Daha iyi fiyata SSD gelmez yakın zamanda. Ben 1TB'liğini kullanıyorum. Çok mutluyum. Yazma ömrü çok uzun olduğu için içim rahat.
Soğutucusunu çıkarmam gerekiyor anakarta takmak için bu da sıkıntı, garantisi gidiyormuş o şekilde.

Soğutucusunu çıkarmam gerekiyor anakarta takmak için bu da sıkıntı, garantisi gidiyormuş o şekilde.
Anakarttaki soğutucu başka önemli bir parçayı soğutma görevi üstlenmiyorsa onu çıkarıp ssd'yi soğutuculu şekilde kullanabilirsiniz.

Anakarttaki soğutucu başka önemli bir parçayı soğutma görevi üstlenmiyorsa onu çıkarıp SSD'yi soğutuculu şekilde kullanabilirsiniz.

Sanırsam yaramıyor, M.2'nin kendi soğutucusu mu anakartın soğutucusu mu daha performanslı olur?
Anakart: Z790 Tomahawk.

Sanırsam yaramıyor, M.2'nin kendi soğutucusu mu anakartın soğutucusu mu daha performanslı olur?
Anakart: Z790 Tomahawk.

İkisi de benzer işi görecektir diye düşünüyorum. Pasif soğutucu ikisi de.
Ben de cumartesi günü akşam aldım PS5 de kullanmak için. Hazırlanıyor diyor sipariş menüsünde.

Gözümün önünde zamlandı, sipariş veriyordum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…