Kingston HyperX 3K SSD Nasıldır ?

CanAygun

Hectopat
110966610_tn50_0.jpg

Sizce nasıl SSD Hakkında bilgim yok. Bu SSD İle açılış, kapanış, program açma hızı nasıldır ?

Okuma ve yazma oranları mesala 4gb bir film kopyalarken anlamlı ama küçük dosyalarla işlem yapıyorsan rasgele okuma ve yazma oranı daha önemli dikkat edersen ucuz ssd lerde bu oranlar küçüktür.hızlı ssd lerde bu oran 70.000 ve üzerindeler.

Bu arada bimeks'de ocz vector ssd ler indirime girmiş bunuda inceleyin isterseniz.

OCZ Vector 128GB SATAIII 2.5'' SSD 550MB/400MB 90k IOPS | Bimeks - Teknolojinin Kalbi Burada Atıyor

Hocam Benim SSD'den pek anladığım yok. Diğer sürücülerden farkı nedir GB Olarak değil yazma okuma olarak.
Bana sistem hızlı açılan,kapanan ve hızlıca program açıp kapayan bir SSD Lazım boyutu önemli değil.

Vereceğim linkten ssd'ler hakkında bilgi alabilirsin dostum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı