Kingston HyperX Cloud II nasıldır?

Kingston HyperX Cloud II Önerir misiniz?

• Oy verenlerin toplamı
    18

efe.e

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi bu ürünü almayı düşünüyorum önerir misiniz? + ları - leri nelerdir?
Ayrıca beraberinde gelen ses kartının da kalitesini merak ediyorum. Tam anlamıyla ses kartı niteliğinde mi detaylı açıklarsanız sevinirim. Önermiyorsanız bu segment de hangi ürünü tavsiye edersiniz teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
270 TL ye getiriyorum gameextra dan indirim çekiyle beraber. Büyük ihtimal alacağım

G430 düşünülebilir diyolar. Ben pek düşnmüyorum ama karşılaştırmak gerekirse hangisi daha iyi ?

Kulaklığı sipariş ettim gelince belki incelemesini yaparım. Konu kilitlenebilir mesajım da silinebilir. Teşekkürler.

270 TL ye getiriyorum gameextra dan indirim çekiyle beraber. Büyük ihtimal alacağım

G430 düşünülebilir diyolar. Ben pek düşnmüyorum ama karşılaştırmak gerekirse hangisi daha iyi ?

Kulaklığı sipariş ettim gelince belki incelemesini yaparım. Konu kilitlenebilir mesajım da silinebilir. Teşekkürler.
aynı konuda şu an bende kararsız kaldım g430 mu yoksa cloud 2 mi eğer aldıysanız fikirlerinizi paylaşır mısınız ?

Aldım. Ürün elime ulaştı. Ses kalitesi çok güzel. %100 ses seviyesinde kulağınızda tutmanız imkansız. :) Benim ürünümde bi temassızlık sorunu oldu geri gönderdim. Yenisini yolladıklarında daha detaylı yazabilirim. Ancak kullandığım kadarıyla çok güzel ses kalitesi ve mikrofon kalitesi var malzeme kalitesi olarak da harika. Eğer zaten kulaklık kullanıyorsanız çok rahat edersiniz ama uzun süredir kulaklık kullanmıyorsanız bir alışma süreci oluyor. Ondan sonra çok rahat. :)

Aldım. Ürün elime ulaştı. Ses kalitesi çok güzel. %100 ses seviyesinde kulağınızda tutmanız imkansız. :) Benim ürünümde bi temassızlık sorunu oldu geri gönderdim. Yenisini yolladıklarında daha detaylı yazabilirim. Ancak kullandığım kadarıyla çok güzel ses kalitesi ve mikrofon kalitesi var malzeme kalitesi olarak da harika. Eğer zaten kulaklık kullanıyorsanız çok rahat edersiniz ama uzun süredir kulaklık kullanmıyorsanız bir alışma süreci oluyor. Ondan sonra çok rahat. :)
Ben de sizin gibi gameekstradan indirim koduyla almayı düşünüyorum ama cloud 2 ile logitech g430 arasında kaldım. Peki logitech'i deneme şansınız oldu mu? Yani cloud 2 ile karşılaştırma şansınız, cloud 2 kutu içeriği olsun ses yalıtımı olsun öneriliyor. Diğerinin de dolby surround olması öne çıkıyor. Bu yüzden arada kaldım :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef g430u test etme şansım olmadı ancak bir kulaklığa o kadar para veriyorsanız memnun kalırsınız illaki. Hangisi hoşunuza gidiyorsa onu alın :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı