Kingston KC2500 250GB mi yoksa Kingston A2000 500GB mı?

Yosas

Centipat
Daha fazla  
Kingston KC2500'ün 250 GB'nin kötü yanları: Depolama miktarı daha az ve daha çok enerji tüketiyor.
Kingston A2000'ün diğer her şeyi KC2500'ten kötü ama depolama alanının daha çok olması yüzünde arada kaldım.

A2000 alırdım yerinde olsam. 250 GB fark kendini hissettirir. Performans olarak da fena olmayan bir model.

@Haylaz2961 @Liquido @ahmetgirgin
Bu arada yazmayı unutmuşum ben fazladan olarak alıyorum şu anda 250 GB'lik var bende zaten üstüne alıyorum bu açıdan bakınca hangisini tercih etmem uygun oluyor?
A2000 dediğiniz kadar sorunlu bir model değil. Çoğu yerde önerildiğini de görürsünüz. İçiniz rahat olsun.

@Haylaz2961 @Liquido @ahmetgirgin
Bu arada yazmayı unutmuşum ben fazladan olarak alıyorum şu anda 250 GB'lik var bende zaten üstüne alıyorum bu açıdan bakınca hangisini tercih etmem uygun oluyor?
A2000 o zaman. Eğer 250GB olan M.2 ve kaliteli bir model ise SATA da düşünebilirsiniz. 960GB SATA'lar 500GB NVMe'lere yakın fiyatta.

Ya, 7/24 çalışan ve sürekli depolamayı kullanan bir sistem olmadıkça, enterprise diske gerek olmayabilir. Ama mutlaka, ama mutlaka, yedekleme yapın, mutlaka. KC'nin güzelliği daha dayanıklı ve bunun garanti edilmiş olması.

Yeni konular

Geri
Yukarı