Kingston KC3000 alınır mı?

JOTEMM

Decapat
Daha fazla  
SSD artık bana şart oldu her şey çok yavaş ve geç oyunlarda yuklenme o kadar geç ki her şey blurlu yükleniyor can sıkıyor.
Bunun için artık bir SSD almaya karar verdim. Kingston KC3000 buldum, okuma yazma hızları verileri güzel gözüküyordu sonra TBW değeri de 800 falan hoşuma gitti. Bu değerleri verebiliyor mu diye baktığımda 6400'e 6000 okuma yazma verıyormuş. Bu da benım ıcın gene guzel fiyatı da 2100. sizce bu fiyata bunun yerine şunu alsan daha iyi olur dediğiniz bir şey var mı? Önerilerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemin gen4 destekli değilse bu vadedilen hızları alamazsın.

TR'de aynı fiyata satılıyorken neden Amazon Germany'den alıyorsun?

ben aldım sonuç aşağıdaki konuda :)

Ben aldım sonuç aşağıdaki konuda :)

Ani o zman bu KC3000 de kronik burn sorun mu o arkadasin PSU suda kaliteli sebep ne sizce yadan Kingston mu almamaliyim. Oneriniz nedir?
Yani sadece sizin kartta bir problem mi oldu nasıl bir cozum yaptiniz iade mi degisim mi alayim mi ya da oneri nedir? Ayrica yanma sebebi neymis cok merak ettim.

Sistemin gen4 destekli değilse bu vadedilen hızları alamazsın.

TR'de aynı fiyata satılıyorken neden Amazon Germany'den alıyorsun?

Sistemim de islemci R5 5600X.
Ekran karti RX6800.
Anakart Gigabyte B550 Pro
PSU Corsair RX750M.
Bu sistemde alir miyim a sizce vadedileni almak icin BIOS'tan ya da bir yerden ayar yapma lazim mi yoksa tak calistir alir miyim o degerleri direk.

Sistemim de islemci R5 5600X.
Ekran karti RX6800.
Anakart Gigabyte B550 Pro
PSU Corsair RX750M.
Bu sistemde alir miyim a sizce vadedileni almak icin BIOS'tan ya da bir yerden ayar yapma lazim mi yoksa tak calistir alir miyim o degerleri direk.
anakartın gen 4 destekliyor, tak çalıştır kullanabilirsin

Geri
Yukarı