Kingston KVR16LS11 RAM nasıl?

Gladyo007

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, benim birden fazla sorum olacak. Laptopumda 2+2 4 GB RAM kullanıyorum. Ben bu RAM'i 8'e yükseltmek istiyorum fakat son zamanlarda düşündüm ki eski RAM'lar çöp olmasın 8 GB aldığımda yanına da 2 GB'lık RAM takayım, 8+2 olacak şekilde kullanayım. Bu ne denli uygun olur? i5-4210u işlemcim var. DDR3L RAM destekli ama şu an takılı olan 2 GB'lık RAM'lerin ikisi de 1, 5V şu ana kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım. Alacağım 8 GB'lık RAM bu Kingston KVR16LS11/8 8 GB DDR3L 1600 MHz SODIMM Notebook Bellek Fiyatları ve Özellikleri olursa 8+2 olarak kullanabilir miyim? 8 GB'lık 1, 35v, 2 GB'lık 1, 5V olacak şekilde. Teşekkür ederim.

Hocam, laptop modeli nedir? Kaç GB RAM desteği var. Farklı voltaj bellekler bir arada sıkıntı yapabilir. Detaylı bilgi verin ki arkadaşlar da yardımcı olabilsin.

Arkadaşlar, benim birden fazla sorum olacak. Laptopumda 2+2 4 GB RAM kullanıyorum. Ben bu RAM'i 8'e yükseltmek istiyorum fakat son zamanlarda düşündüm ki eski RAM'lar çöp olmasın 8 GB aldığımda yanına da 2 GB'lık RAM takayım, 8+2 olacak şekilde kullanayım. Bu ne denli uygun olur? i5-4210u işlemcim var. DDR3L RAM destekli ama şu an takılı olan 2 GB'lık RAM'lerin ikisi de 1, 5V şu ana kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım. Alacağım 8 GB'lık RAM bu Kingston KVR16LS11/8 8 GB DDR3L 1600 MHz SODIMM Notebook Bellek Fiyatları ve Özellikleri olursa 8+2 olarak kullanabilir miyim? 8 GB'lık 1, 35v, 2 GB'lık 1, 5V olacak şekilde. Teşekkür ederim.
300 küsür lira olanların hepsi sahte yada 2.el çıkma. Kingston zorunlu olarak zam yaptı.

https://www.hepsiburada.com/kingsto...ram-kvr16ls11-8-p-BD304580?magaza=Hepsiburada (Sadece hepsiburadanın kendi mağazası)

Amazonda bile benzer fiyatlar var indirim yapmasına rağmen 375 TL'ye geliyor ki, indirimsiz normal fiyatı 475 TL'ye gelir.

Şimdilik sadece aşağıdaki markaların sahtesi yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı