Kingston RAM kaç GHz?

frknssn192b

Picopat
Daha fazla  
Elimde bir Kingston RAM var ama kaç GHz olduğunu bilmiyorum üzerindeki etiketten belli olur mu?

C6675E34-C506-433A-92C2-7DFB1FBF25E4.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki, GHz olarak da geçmiyor o halde. Ancak yaygın olarak MHz deniyor. Nereye ne yazacağımı sana soracak değilim.
Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi kilogram ve gram misali. 2 gramlık bilgini kendine sakla :)

Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi kilogram ve gram misali. 2 gramlık bilgini kendine sakla. :)

Boş yere tartışma çıkarmaya çalışma ve saygısızlık yapma. Ben konu sahibini bilgilendirmek amacıyla görsel üzerinde işaretleme yaparak onun bilmediğini belirttiği bir şeyi göstermek istedim. Bunu niye kendime saklamam gerekiyor? Senin aklın yerinde mi? Ne içip de geliyorsunuz şu foruma anlamıyorum cidden. O zaman aklına esen misal 500 GB depolama birimi almak istiyosa "500 milyar bytelık bir SSD önerir misiniz?" diye konu mu açsın? Yaygın olarak kullanılan hangi birim adı varsa, kafaları karıştırmamak için onu söylemek durumundayız. Senin ilk cevabına hitaben bir şey yazmazdım normalde ama "2 gram bilgi" diyerek küçümseyici ve aşağılayıcı bir saygısızlık yaptığın için ve empati yeteneğini kullanmayıp insanların sinirini boş yere bozmanın yersiz olduğunu akledemediğin için yazmak durumunda kalıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı