Kingston RAM yanına Kingston RAM takılırsa çalışır mı?

Bütçe
400

Talooo

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Anakart
asus m5a97 r2.0
İşlemci
amd fx 8350
Arkadaşlar 4+4 Kingston DDR3 1333MHz RAM'im var ramtech almıştım 4 GB takınca çalışmamıstı. Şimdi 8 GB Kingston alsam sorun olur mu RAM markasıyla mı ilgilidir?

ASUS M5A97 r2.0 anakarta sahibim.

CPU-Z indirip SPD sekmesinin ekran görüntüsünü yollayın. Kafanıza göre RAM alırsanız tabii ki çalışmaz. CL, Voltaj gibi özelliklerin uyuşması lazım.

@Pajero, Sadece MHz değerine bakılarak RAM alınmaz.

CPU-Z indirip SPD sekmesinin ekran görüntüsünü yollayın. Kafanıza göre RAM alırsanız tabii ki çalışmaz. CL, Voltaj gibi özelliklerin uyuşması lazım.

1677750182625.png

1677750227964.png

Kingston KVR1333D3N9/8G 8 GB DDR3 1333 MHz PC Bellek Fiyatları ve Özellikleri bu uygunmu?

Cevabınızi bekliyorum

@Bnalsveee eisaemyck reis bakar misin sen anlarsin hangi konuya tıklasam görüyorum seni bir bilgi verebilcenmi ya :))

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1687152

Eki Görüntüle 1687153

Kingston KVR1333D3N9/8G 8 GB DDR3 1333 MHz PC Bellek Fiyatları ve Özellikleri bu uygun mu?

Cevabınızi bekliyorum.

@Bnalsveee eisaemyck reis bakar misin sen anlarsin hangi konuya tıklasam görüyorum seni bir bilgi verebilcenmi ya :))

Maalesef benim bir bilgim yok CPU-Z ile ilgili RAM'inizin tam modelini verebilirseniz belki yardımcı olabilirim.
@kino @Uchiha Shisui hocalarım yardım edebilir belki.

Geri
Yukarı