Kingston RAM'ler Dual Channel çalışır mı?

Kardeş üzerinde etikette/kutusunda yazan ürün değil işte. Normalde CPU-Z reporunda üretici bilgileri ürün bilgileri yazar. Sizinkinde yazmıyor. Yani orijinal ürün değil büyük ihtimalle. İçerisinden çıkan ile etiket de uyuşmadığına göre? 1600 MHz DDR3 bir masaüstü RAM'i. Allah'tan sisteminizle uyumlu çalışıyor. Yani Üzerinde yazan koddaki olsaydı takamazdınız zaten küçük gelirdi anakarta. Bu tam oturuyor değil mi?Eki Görüntüle 1089483
Yani böyle olması gerekirdi:

Eki Görüntüle 1089488
Evet hocam tam oturuyor. BIOS'tan baktım 1600Mhz yazıyor. Satıcının ismini akşam yazarım başka insanların da başına gelmesin.
Sağolun hocam zahmet edip yardım ettiğiniz için. Yanlış bir kelime söylediysem kusura bakmayın.

Evet hocam tam oturuyor. BIOS'tan baktım 1600MHz yazıyor. Satıcının ismini akşam yazarım başka insanların da başına gelmesin.
Sağ olun hocam zahmet edip yardım ettiğiniz için. Yanlış bir kelime söylediysem kusura bakmayın.

Yukarıda epey linki attığım RAM'i alabilirsiniz uyumlu çalışacaktır. İyi günler. Arayıp satıcıyla da görüşebilirsiniz belki bir yanlışlık da olmuş olabilir. Bilerek yaptıklarını düşünürseniz "şikayet var" a da başvurun. İnsanlar o satıcıdan almasın RAM falan.

Yeni konular

Geri
Yukarı