Kingston V300 120 GB SSD nasıldır?

bepo-ms

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Performans işlerinde kullanmayacağım. Günlük işlerde kullanacağım. Film vb. izleyeceğim. Arada sırada canım çektiğinde cs6 ya girip saçmalayacağım. Bunun için iyi midir? Bazıları kötü diyor ama ben zaten günlük işlerde kullanacağım için idare eder diye düşünüyorum.

Yüksek hızda gözünüz yoksa idare eder, samsung evo nun yarı hızında bile olduğu şüpheli.Ancak her durumda hdd den iyidir.

Ömrü kullanıma göre değişir, ben yaklaşık olarak 2 sene kullandım elime nakit geçtiği için yeni 240GB yeni bir SSD'ye terfi ettim. Diski kullanırken bir sorunla karşılaşmadım. En iyi mekanik diske göre bile çok çok hızlı olacağından emin olabilirsiniz. Günlük işlerinizi fazlasıyla görecektir, rahatlığına alıştıktan sonra mekanik diske işletim sistemi kurup kullanabileceğinizi sanmıyorum. Fiyatı diğer SSD'lerden düşük olmasından ötürü alınabilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı