Kingston Value 8 GB alınır mı?

cakegriphi123

Femtopat
Daha fazla  
Benim böyle bir RAM'im var. Ben 2. RAM'i almak istiyorum. PC laptop.

1698855122749.png

1698855169500.png

Bunu düşünüyorum. Uyumlu mudur?

Dosya Ekleri

• 1698855207570.png
    1698855207570.png
    157,8 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleyen: Moderatör:
500TL ve üzeri alışverişte 70TL indirim fırsatı ile bu belleği tavsiye ederim:

Şu an dizüstü bilgisayarına takılı olan bellek ile aynı marka ve modele sahip. Satıcı mağazanın çakma ürün satacağını zannetmiyorum. Satın alıp sisteme taktığında belli olur zaten.

İlla Kingston olanı almak istiyorum diyorsan da uyum konusunda problem çıkmaz, uzun vadede ne olur bilemem, ancak ben şahsen %99 sıkıntısız uyum sağlayacağını düşünüyorum.

Son düzenleme:
Aynı ram olmasına gerek yok. Kingston olan ucuzmuş onu alabilirsiniz. Çalışmazsa hepsiburada koşulsuz iade alıyor zaten. Ben 2 tane alıp birini keyfi olarak iade etmiştim. Sormadılar bile.

Aynı RAM olmasına gerek yok. Kingston olan ucuzmuş onu alabilirsiniz. Çalışmazsa Hepsiburada koşulsuz iade alıyor zaten. Ben 2 tane alıp birini keyfi olarak iade etmiştim. Sormadılar bile.

Ahah iyiymiş sağ ol.

500TL ve üzeri alışverişte 70TL indirim fırsatı ile bu belleği tavsiye ederim:

Şu an dizüstü bilgisayarına takılı olan bellek ile aynı marka ve modele sahip. Satıcı mağazanın çakma ürün satacağını zannetmiyorum. Satın alıp sisteme taktığında belli olur zaten.

İlla Kingston olanı almak istiyorum diyorsan da uyum konusunda problem çıkmaz, uzun vadede ne olur bilemem, ancak ben şahsen %99 sıkıntısız uyum sağlayacağını düşünüyorum.

Teşekkürler bakarım.)

Geri
Yukarı