Kinguin CD Key'i nereye yolluyor?

Rosenkavalier

Hectopat
Makaleler
3
Yaklaşık 10 dakika önce Kinguin'den ilk defa alışveriş yaptım. Kart bilgilerimi girdikten sonra telefonuma onay kodu gönderdi, girdim. Ardından satın alım başarılı tarzında bir pop-up çıktı. Fakat Kinguin envanterime baktığım zaman boş olarak gözüküyordu. Aynı şekilde hesabımla ilişkilendirilmiş e-mail hesabımda da konuya ait hiçbir mail yoktu. Bu kod nereye, ne zaman gönderiliyor? CD-Key satan sitelerin Key'i biraz geç gönderdiğini biliyorum ama birçok kişi 30 saniye içinde Key'i almış. Daha önce Oyunfor'dan 2 sefer bu tarz bir alışveriş yapmış ve hiçbir sıkıntı yaşamamıştım.
Yardımcı olacak biri varsa sevinirim.

Son düzenleme:
Az önce kartımı tekrar kontol ettim ve ilginç bir şekilde ücret yeniden iade edilmişti. Nedenini anlamadım. O kadar olumlu yoruma rağmen bir daha Kinguin'den alışveriş yapacağımı sanmıyorum maalesef.

Az önce kartımı tekrar kontol ettim ve ilginç bir şekilde ücret yeniden iade edilmişti. Nedenini anlamadım. O kadar olumlu yoruma rağmen bir daha Kinguin'den alışveriş yapacağımı sanmıyorum maalesef.
Hata vermiş olabilir. Bilgileri kontrol edin. Sanal kart kullanabilir veya tekrar deneyebilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…