Kinguin CD Key'i nereye yolluyor?

Rosenkavalier

Hectopat
Makaleler
3
Yaklaşık 10 dakika önce Kinguin'den ilk defa alışveriş yaptım. Kart bilgilerimi girdikten sonra telefonuma onay kodu gönderdi, girdim. Ardından satın alım başarılı tarzında bir pop-up çıktı. Fakat Kinguin envanterime baktığım zaman boş olarak gözüküyordu. Aynı şekilde hesabımla ilişkilendirilmiş e-mail hesabımda da konuya ait hiçbir mail yoktu. Bu kod nereye, ne zaman gönderiliyor? CD-Key satan sitelerin Key'i biraz geç gönderdiğini biliyorum ama birçok kişi 30 saniye içinde Key'i almış. Daha önce Oyunfor'dan 2 sefer bu tarz bir alışveriş yapmış ve hiçbir sıkıntı yaşamamıştım.
Yardımcı olacak biri varsa sevinirim.

Son düzenleme:
Az önce kartımı tekrar kontol ettim ve ilginç bir şekilde ücret yeniden iade edilmişti. Nedenini anlamadım. O kadar olumlu yoruma rağmen bir daha Kinguin'den alışveriş yapacağımı sanmıyorum maalesef.

Az önce kartımı tekrar kontol ettim ve ilginç bir şekilde ücret yeniden iade edilmişti. Nedenini anlamadım. O kadar olumlu yoruma rağmen bir daha Kinguin'den alışveriş yapacağımı sanmıyorum maalesef.
Hata vermiş olabilir. Bilgileri kontrol edin. Sanal kart kullanabilir veya tekrar deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı