Kioxia Exceria 500 GB M.2 SSD nasıldır?

Daha 2 aylık bile değil.
Ben bu forumda kullanıpta memnun kalmadığım ürünü söyleyince beğenilmedi atıyorlar bana çok garip.
SSD vadettiği değerleri vermiyor diyorum beğenilmedi atıyorlar.
Belki de bu sizin şanssızlığınız da olabilir, düşünemiyor musunuz? Kioxia Exceria M.2 forumda birçok kişinin önerdiği ve kullandığı bir SSD zaten.

Hocam dram bulunuyor fakat bu kabul edilebilir bir sonuç mu sizce? Daha 2 aylık bile değil.
Ben bu forumda kullanıpta memnun kalmadığım ürünü söyleyince beğenilmedi atıyorlar bana çok garip. 😂
Eki Görüntüle 1609675
@erme
Hocam G24F-2'de siyahlarda ışık sızması oluyor diyorum beğenilmedi atıyorlar. SSD vadettiği değerlerin yarısını bile vermiyor diyorum beğenilmedi atıyorlar. Siyah ekran hatası alıyorum diyorum beğenilmedi atıyorlar. Sıkıldım bu durumdan gerçekten. Kanıtımda var aslında ama neyse.

Yer yer denk gelebilir. Genel manada iyi bir ürünü kötü olarak etiketlemek için yetersiz.

Ayrıca monitör için dediğiniz durum tüm IPS panellerde var. Olmayan yok.

Ben olsam bu varken Kioxia almazdım ama sistem alırken SSD cahili olduğum için Kioxia almış bulundum. :)

Bunu alabilirim hocam test değerlerini (kioxianın) gördükten sonra çünkü benim amacım uzun ömürlü olması 1 2 oyun vs yüklerim Windows yüklerim içine yeterli.

Bunu alabilirim hocam test değerlerini (kioxianın) gördükten sonra çünkü benim amacım uzun ömürlü olması 1 2 oyun vs yüklerim Windows yüklerim içine yeterli.

Hocam vatandan alacağım (depolama konusunda e ticaret sitelerine güvenemiyorumda) diğer parçaları alıyorum ancak baktığımda kullanılmış ürün gönderilmiş olanlar var.

Hocam vatandan alacağım (depolama konusunda e ticaret sitelerine güvenemiyorumda) diğer parçaları alıyorum ancak baktığımda kullanılmış ürün gönderilmiş olanlar var.

Ailemi az daha bütçe yükseltmeye ikna edebilirsem üstünede ben az bir şey koyabilirim öyle bir durumda 500 GB 980 alırım yapamazsam eğer NV2 almayı düşünüyorum çok kafam karışık ve kararsızım.

Son düzenleme:
Hocam dram bulunuyor fakat bu kabul edilebilir bir sonuç mu sizce? Daha 2 aylık bile değil.
Ben bu forumda kullanıpta memnun kalmadığım ürünü söyleyince beğenilmedi atıyorlar bana çok garip. 😂
Eki Görüntüle 1609675
@erme
Hocam G24F-2'de siyahlarda ışık sızması oluyor diyorum beğenilmedi atıyorlar. SSD vadettiği değerlerin yarısını bile vermiyor diyorum beğenilmedi atıyorlar. Siyah ekran hatası alıyorum diyorum beğenilmedi atıyorlar. Sıkıldım bu durumdan gerçekten. Kanıtımda var aslında ama neyse.

SSD'nin kendi yazılımını kurdunuz mu?

Geri
Yukarı