Kioxia Exceria 500 GB M.2 SSD nasıldır?

Daha 2 aylık bile değil.
Ben bu forumda kullanıpta memnun kalmadığım ürünü söyleyince beğenilmedi atıyorlar bana çok garip.
SSD vadettiği değerleri vermiyor diyorum beğenilmedi atıyorlar.
Belki de bu sizin şanssızlığınız da olabilir, düşünemiyor musunuz? Kioxia Exceria M.2 forumda birçok kişinin önerdiği ve kullandığı bir SSD zaten.

Yer yer denk gelebilir. Genel manada iyi bir ürünü kötü olarak etiketlemek için yetersiz.

Ayrıca monitör için dediğiniz durum tüm IPS panellerde var. Olmayan yok.

Bende bu yüzden almıştım zaten.
Size öyle denk gelmiş hocam. Eğer bu kronik bir sorun olsaydı bunun hakkında birçok konu olurdu çünkü bu forumda bu SSD birçok kişiye öneriliyor düşük bütçelerde, ortaya çıkardı diye düşünüyorum.

Bunu alabilirim hocam test değerlerini (kioxianın) gördükten sonra çünkü benim amacım uzun ömürlü olması 1 2 oyun vs yüklerim Windows yüklerim içine yeterli.

Bunu alabilirim hocam test değerlerini (kioxianın) gördükten sonra çünkü benim amacım uzun ömürlü olması 1 2 oyun vs yüklerim Windows yüklerim içine yeterli.

Hocam vatandan alacağım (depolama konusunda e ticaret sitelerine güvenemiyorumda) diğer parçaları alıyorum ancak baktığımda kullanılmış ürün gönderilmiş olanlar var.

Ailemi az daha bütçe yükseltmeye ikna edebilirsem üstünede ben az bir şey koyabilirim öyle bir durumda 500 GB 980 alırım yapamazsam eğer NV2 almayı düşünüyorum çok kafam karışık ve kararsızım.

Son düzenleme:

SSD'nin kendi yazılımını kurdunuz mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…