Kioxia Exceria G2 1TB M.2 SSD alınır mı?

d1kmenly

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba Kioxia Exceria G2 1TB M.2 SSD almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz? Şu an James Donkey 512 GB M.2 SSD var ve oyunlarda arada bir hafif takılma oluyor. Sorun SSD'den kaynaklı olabilir mi? 9 aydır kullanıyorum 2000/1450 sabit okuma yazma hızı var.

Bu fiyata alabileceğiniz tartışmasız en iyi SSD, alabilirsiniz.

Oyunlardaki takılmaya bir öneriniz var mı tüm Drive'lar kurulu çözümü bulamıyorum. M.2 siparişini vereceğim 50-60 TL fazla verip satıcı Amazon'dan alacağım. Belki çözülmez ise iade ederim.

Ve bazı kişiler ısınma var demiş ama ben soğutucusuz kullanacağım sorun olur mu?
Bu fiyata alabileceğiniz tartışmasız en iyi SSD, alabilirsiniz.
Fena SSD değil bende kullanıyorum memnunum.

Oyunlardaki takılmaya bir öneriniz var mı tüm Drive'lar kurulu çözümü bulamıyorum. M.2 siparişini vereceğim 50-60 TL fazla verip satıcı Amazon'dan alacağım. Belki çözülmez ise iade ederim.

Ve bazı kişiler ısınma var demiş ama ben soğutucusuz kullanacağım sorun olur mu?

Sorun olmaz kasanın hava akışı iyiyse pek ısınmıyor.

Bu SSD'yi 6 ay önce laptopum için almıştım. Fazla ısındığı için iade etmiştim. Şimdi tekrardan aklımı kurcalamaya başladı çünkü fiyatı, kapasitesi ve DRAM'i olması bu fiyat bandındaki rakiplerini geçiyor.

Kioxia Exceria G2'yu laptopta kullanan birileri varsa bana deneyimlerini aktarırsa sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı